با شماره گیری ۰۵۰ به جای دو صفر؛

از تخفیف ۱۴ درصدی مکالمه با افغانستان بهره مند شوید

رایانه و ارتباطات - فرازنیوز: از این پس مشترکین همراه اول می توانند از سرویس ۰۵۰ برای برقراری تماس ارزان تر با کشور افغانستان استفاده کنند.
کد مطلب: 51766| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۳/۶ ۱۳:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
از تخفیف ۱۴ درصدی مکالمه با افغانستان بهره مند شوید

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، مشترکین اپراتور اول از این پس می توانند با استفاده از سرويس ۰۵۰ جهت برقراری تماس با کشور افغانستان، از تخفیف ۱۴ درصدی در مکالمه با تلفن ثابت و تلفن همراه بهره مند شوند.

سرویس ۰۵۰ جهت برقراری تماس هاي بين المللي از طريق اينترنت، اين امكان را به مشتريان خود مي دهد كه ارتباط تلفني ارزان تری نسبت به دو صفر داشته باشند.

 

كافي است همراه اولی ها در هنگام استفاده از این سرویس در تمامی استان ها، با شماره گیری ۰۵۰ و سپس تلفن مقصد بدون دو صفر، مکالمه را انجام داده و مشترکین دائمی هزینه آن را در قبض دوره ای موبایل خود پرداخت کنند.

بر اساس این گزارش، تعرفه جدید هر دقیقه مکالمه با تلفن همراه افغانستان از طریق سرویس صفر پنجاه ۵۹۵۰ ریال و تعرفه هر دقیقه مکالمه با تلفن ثابت افغانستان از طریق سرویس صفر پنجاه ۴۶۷۵ ریال است.

 

هم اکنون برای تماس با ۳۱ کشور می توان از سرویس ۰۵۰ استفاده کرد.

همراه اولی ها می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مکالمه بین الملل به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir  مراجعه کنند.

 

کد مطلب: 51766| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۳/۶ ۱۳:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.