سیدمرتضی ادیانی ؛

بیش از 9900 مراکز تشخیصی - درمانی دولتی و غیردولتی با شرکت آتیه قرارداد دارند .

تغذیه و سلامت - فرازنیوز: مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ از امضای قرارداد با 9900 از مراکز تشخیصی- درمانی دولتی و خصوصی در سطح استان‌ها و شهرستان‌‌ ها با شرکت بیمه تکمیلی آتیه خبر داد .
کد مطلب: 52010| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۹:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
بیش از 9900 مراکز تشخیصی - درمانی دولتی و غیردولتی با شرکت آتیه قرارداد دارند .

به گزارش پایگاه خبری"فراز" سیدمرتضی ادیانی در گفت‌وگو با فارس ، با اشاره به افزایش تعداد شعب و دفاتر شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ در سطح استان‌ها اظهار داشت: با توجه به سیاست سال جاری افزایش مراکز در دستور کار قرار گرفتند و هم اکنون در تمامی استان‌ها، شهرستان‌ها و شهرهای کوچک و بزرگ مراکز ارائه خدمات به بیمه شدگان توسعه پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته یکی از مشکلات بیمه شدگان، مراجعه به مراکز و دفاتر و شعب شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ بود که این مشکل با گسترش مراکز مرتفع گردیده است.

ادیانی اضافه کرد: امسال همچنین تعداد مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد با شرکت آتیه‌سازان حافظ افزایش یافته است و میزان عملکرد به تعهدات در اکثر استان ها بیش از 85  درصد می باشد.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ همچنین به زمان ارائه خدمات به بیمه شدگان اشاره کرد و گفت: هم اکنون زمان رسیدگی به اسناد و پرداخت هزینه‌ها به بیمه‌شدگان در برخی از موارد به کمتر از 15 روز هم رسیده است و بنا داریم این زمان را در آینده کمتر کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: ارائه خدمات از سوی شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ موجب رضایت بیمه‌شدگان قرار گیرد و چنانچه مشکلاتی در زمینه ارائه خدمات وجود دارد با همراهی بیمه شدگان و ارائه پیشنهادات آنها مرتفع شود .

کد مطلب: 52010| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۹:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶  ,   July 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.