مارادونا به فیفا: می‌آیم اما نه برای انتقام

جهان - فرازنیوز: اسطوره فوتبال آرژانتین خطاب به فیفا گفت: مشغول آمدن هستم، برای انتقام نمی‌آیم بلکه می‌آیم که جلوی رشوه و تقلب‌ها را بگیرم.
کد مطلب: 52093| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۵/۷ ۱۳:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
مارادونا به فیفا: می‌آیم اما نه برای انتقام

به گزارش  فرازنیوز، دیگو مارادونا در مصاحبه‌ای که به صورت ویدیویی در اینترنت انتشار یافت، خطاب به فدراسیون جهانی فوتبال گفت: مشغول آماده‌سازی برای حضور به عنوان رئیس فیفا هستم. قصدم این نیست که بیایم و انتقام بگیرم. بلکه می‌خواهم به این سازمان به عنوان مدیر بیایم که جلوی رشوه و تقلب‌ها را بگیرم. بیایم که تغییر و تحولی ایجاد کنم.

این چهره 54 ساله که از مدتی قبل خودش را برای نامزدی فیفا آماده می‌کند، افزود: اگر به فیفا بیایم و انتخاب شوم، هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم. تمام تلاش خودم را برای مردم کشورهای عربی که به من کار دادند، می‌کنم. برای خانواده‌ام که رنج زیادی متحمل شدند و از آن بالاتر برای خانواده فوتبال نهایت تلاش خود را برای بازگرداندن شرایط به حالت عادی انجام خواهم داد.

او ادامه داد: حس انتقام را نمی‌شناسم و نمی‌خواهم با این حس به این سازمان بروم. بلکه با این فکر که در فوتبال تحولی اساسی ایجاد شود و در همه جای دنیا تحولی بنیادین شکل بگیرد، بازمی‌گردم. فکر می‌کنم با این اوضاع و احوال دیگر رشوه و تقلب در فوتبال کافی است. دیگر عمر سفرهای بیهوده و بیشمار به پایان رسیده است.

وی این اظهارات را در حالی بیان کرد که در سال‌های اخیر همواره منتقد جدی فیفا و مدیر سوئیسی‌اش بوده است.

کلید واژه ها: مارادونا فیفا
کد مطلب: 52093| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۵/۷ ۱۳:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.