مجلس با کلیات طرح اجرای برجام موافقت کرد

مجلس و دولت - فرازنیوز: نمایندگان مجلس در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان کلیات طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام را تصویب کردند.
کد مطلب: 52513| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۰ ۲:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
مجلس با کلیات طرح اجرای برجام موافقت کرد

به گزارش فرازنیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان کلیات طرح اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام را مورد بررسی قرار دادند.

نمایندگان مردم پس از استماع سخنان موافقان و مخالفان طرح مذکور در نهایت کلیات این طرح را با 139 رای موافق،  100 رای مخالف و  12  رای ممتنع تصویب کردند.

در این جلسه سید بهبول حسینی، کاظم جلالی، ابراهیم نکو و هادی قوامی به عنوان موافقین کلیات طرح و مهرداد بذرپاش، علیرضا زاکانی، حسین طلا و الیاس نادران به عنوان مخالفان طرح مذکور صحبت کردند.

جلسه امروز حاشیه‌های بسیاری در پی داشت که از جمله آن می‌توان به اخطارها و تذکرات متعدد وکلای ملت نسبت به بررسی این طرح در صحن بهارستان اشاره کرد.

تجمع اعتراضی اعضای فراکسیون اصولگرایان و گعده نمایندگان شاخص دو فراکسیون در اطراف صحن علنی مجلس از دیگر حاشیه‌های جلسه بررسی طرح برجام در صحن بهارستان بود.

جدال علی لاریجانی و علیرضا زاکانی و همچنین سخنان تند علی اکبر صالحی به عنوان نماینده دولت از دیگر حاشیه های این جلسه بود.

کلید واژه ها: برجام مجلس تصویب
کد مطلب: 52513| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۰ ۲:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶  ,   July 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.