نمایشگاه صنایع دستی و سوغات سراسر ایران ویژه ماه محرم از امروز آغاز می شود

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: هادی فرشچی رهبرگروه ارکسترموسیقی زران درمراسم افتتاحیه نمایشگاه چله اشک و شوق (ویژه ایام محرم و صفر) گفت: امسال این نمایشگاه در ایام ماه محرم و صفر با رویکرد اقوام ایرانی برگزار می شود به این صورت که هر شب یک بخشی از ایران با نوحه نوایی اغاز می شود .
کد مطلب: 52580| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۸/۳ ۱۳:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
نمایشگاه صنایع دستی و سوغات سراسر ایران  ویژه ماه محرم از امروز آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری"فراز" رهبرگروه ارکسترموسیقی زران   افزود:این برنامه داری یک اتفاق خوب است که دارای پیغام های ارزشمند است که مخاطب را جذب می کند وهمچنین سازهای دیوان که سال گذشته در طول برگزاری بسیار مورد استقبال قرار گرفت را امسالبا هنرنمایی رسول نجفیان  در مراسم روز اول دوباره اجرا کنیم.

فرشچی در ادامه عنوان کرد:جنس موسیقی به صورتی است که پیغام ها را انتقال می دهد و مخاطب را جذب می کند.

وی تصریح کرد: محرم و صفر دو اتفاق ارزشمند هستند و نگرش ها در مورد ان کاملا مردمی است و دارای این اهمیت است که درطول برگزاری ایام سوگواری از تمام نواحی ایران سازهای مختلف جهت عزاداری استفاده شود و تهران این ظرفیت و گنجایش را دارد که همانطور که در جشن ها از سازهای مختلف استفاده می ود در مراسم عزاداری نیز مورد استفاده و شناخت قرار گیرد.

برگزاری اینگونه از نمایشگاه ها اگر به صورت سالم و بدور از تزویر باشد کمک بزرگی به جامعه خواهد کرد و ضمن اینکه برنامه هایی متناسب با شرایط زمانی می تواند بهترین ها را از لحاظ موسیقی عاشورایی در داخل کشور داشته باشد.

وی در پایان عنوان کرد:مردم در ماه محرم و صفر خواستار برنامه های سالم هستند و خوشحالیم که این برنامه با سود رسانی اجتماعی در بوستان آب و آتش به مدت 50  روز برگزار خواهد شد.

گفتنی است : این نمایشگاه ازساعت 14 دایرخواهدبودوشروع ویژه برنامه هاازساعت 18 الی 21 میباشد.

کد مطلب: 52580| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۸/۳ ۱۳:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.