در راستای اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک انجام شد

آموزش پسماند و خط سفید به بیش از 2000 شهروند منطقه 15

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 15 از آموزش بیش از 2000 شهروند منطقه در راستای اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک طی هفته گذشته خبر داد.
کد مطلب: 53008| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۲ ۱۳:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
آموزش پسماند و خط سفید به بیش از 2000 شهروند منطقه 15
به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، دکتر انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: برگزاری کارگاههای  آموزشی تفکیک پسماند در مدارس، سرای محلات و باشگاههای ورزشی از جمله فعالیتهای این منطقه است که طی هفته گذشته در سرای محله مسعودیه و خاور شهر، دبستان امام حسین (ع)، دبستان شهید اول و دبیرستان زینبیه  و همچنین باشگاه الزهرا(س)  به شهروندان و دانش آموزان و اولیای آنها انجام شده است.
 
به گفته وی آموزش چهره به چهره خانوار ، واحدهای تجاری، اداری و ...، توزیع بروشور و کتابچه آقای بازیافت ویژه دانش آموزان در مدارس هیئت امنایی، آموزش پسماند و اجرای نمایش موزیکال در مدرسه ائمه اطهار از دیگر فعالیتهای آموزشی در این زمینه بوده است.
 
دکتر انجمنی یادآور شد: در ارتباط با موضوع ترافیک و خط سفید نیز حوزه حمل و نقل و ترافیک با اجرای تاتر آموزشی با محوریت خط سفید و همچنین آموزش مفاهیم ترافیکی به شهروندان آموزشهای لازم به شهروندان داده می شود.

شهردار منطقه افزود: برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع تفکیک زباله و اجرای مسابقه نقاشی با موضوع ترافیک وخط سفید در پارک آموزش ترافیک از دیگر اقداماتی است که طی هفته گذشته انجام شده است .

کد مطلب: 53008| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۲ ۱۳:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.