رونمايي از برند لوازم آرايشي "اين لِي" در تهران

زنان و خانواده - فرازنیوز: رونمايي از برند جديد لوازم آرايشي با نام تجاري " اين لي " روز گذشته با حضور جمعي از كارشناسان و خبرنگارن آغاز شد.
کد مطلب: 53081| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۵ ۹:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
رونمايي از برند لوازم آرايشي

به گزارش خبرگزاری "فراز"  خانم ديباجي مدير عامل اين مجموعه در اين مراسم اعلام كرد : «ورود بي‌رويه لوازم‌آرايش تقلبي باكيفيت بسيار پايين از ممالكي كه ما آن را «خارج» مي‌ناميم، ما را بر آن داشت كه محصولاتي توليد كنيم كه سازگار باپوست و آب‌وهواي ايراني باشد.

وي اظهارداشت:محققان متخصص روزها و ماه‌ها در لابراتوارهاي شركت دانش‌بنيان طبيعت زنده مشغول آزمايش شدند و درنهايت محصولاتي به دست آوردند كه ما باافتخار مي‌توانيم آن را با برترين و نامي‌ترين محصولات آرايشي دنيا مقايسه كنيم»

در ادامه خانم دكتر آيتي مدير تحقيق و توسعه شركت در سخناني اعلام كرد: «ازآنجاكه زيبايي و سلامت بانوي ايراني دغدغه هميشگي ماست، ورود انبوه لوازم‌آرايش بي‌هويت به بازار، ما را بر آن داشت كه براي توليد محصول آرايشي با اصالت و قابل‌اعتماد ايراني تلاش كنيم.

وي افزود: به دنبال تجربه موفقيت‌آميز "سينره» و پس از تحقيقات گسترده و تلاش‌هاي مستمر تيم طبيعت زنده "اين لِي" متولد شد. برندي قابل‌اعتماد، سازگار باپوست و هميشه در دسترس، براي بانوي باوقار و آراسته امروز ايران.

وي مي گويد: اكنون ما به هدف خود رسيده‌ايم، "اين لِي" با مجموعه‌اي از رنگ‌هاي اصيل، نمايانگر هر چه بيشتر زيبايي‌هاست،  براين باوريم كه امروزه چهره‌اي چشم‌نوازتر است كه طبيعي‌تر باشد».  ايشان  بابيان (اين لِي، زيبايي طبيعي ) سخنان خود را به پايان رساندند.

وي در پايان تصريح كرد: به صراحت مي‌توانم بگويم اين‌گونه محصولات باكيفيت ايراني مي‌تواند از واردات بي‌رويه محصولات بي‌كيفيت خارجي جلوگيري كرده و به كاهش خروج ارز از ايران كمك كند.

 

درباره لابراتوارهاي داروهاي گياهي طبيعت زنده

در سال 1376 با باور به توانايي توليد محصولات آرايشي – بهداشتي باكيفيتي در سطح بهترين‌هاي جهان بنيان گزاري شد.
بدنبال تجربه موفقيت‌آميز محصولات بهداشتي برند سينره و توزيع گسترده اين محصولات در خاورميانه و اروپا، لابراتوار و كارخانه اي در هشتگرد بنيان شد و متخصصان با دقت و وسواس زياد روي محصولات آرايشي مشغول به كار شدند.
اكنون محصولات آرايشي اين لِي توليد و به بازار عرضه شد.


درباره اين لِي
شعار ما « زيبايي طبيعي» است چراكه زن ايراني زيبايي خاصي دارد كه در جهان معروف است. انتخاب نامي ايراني و درعين‌حال زيبا براي برند و همچنين انتخاب نامي زيبا براي رنگ‌هاي لوازم‌آرايشي كه مخصوص پوست ايرانيان ساخته‌شده براي ما اهميت خاصي داشت.
رنگ‌هاي انتخابي در لوازم‌آرايش اين لي همه ملايم هستند.


شخصيت اين لي:
من بانوي امروز ايرانم، باوقار و آراسته، كه مي‌خواهم آرايش چهره‌ام زيبايي درونم را متجلي سازد. اكنون «اين لي» با مجموعه‌اي از رنگ‌هاي زيبا انتخاب من است.
محصولاتي باكيفيت، قابل‌اطمينان و هميشه در دسترس.

کد مطلب: 53081| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۵ ۹:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.