کریمی، در همایش تجلیل از مربیان، مدال آوران شنا، شیرجه و واترپلو بیان کرد:

تمام توان خود را بکار بسته ایم تا شنای تهران به جایگاه اصلی خود در کشور بازگردد

ایران - فرازنیوز: رئیس هیئت شنای استان تهران گفت: نیاز ما به فدراسیون شنا، تنها یک نیاز معنوی است و خوشبختانه با جذب حامیان مالی مناسب،‌ این هیئت از نظر مالی به صورت کاملاً مستقل اداره می‌شود.
کد مطلب: 53561| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۵:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
تمام توان خود را بکار بسته ایم تا شنای تهران به جایگاه اصلی خود در کشور بازگردد

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  صبح امروز یکشنبه ۲۷ دی ماه ۹۴،همایش تجلیل از مربیان، مدال آوران شنا، شیرجه و واترپلو استان تهران  با حضور حسن میرزا آقابیک، معاون و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، جمشید فولادی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش، غلامحسین کریمی، رئیس هیئت شنای استان تهران، ورزشکاران، مربیان و جمعی از اصحاب رسانه، در سالن آمفی تئاتر دفتر مشترک امور فدراسیون‌ها برگزار شد.

 

13941027144957126921804

 

در ابتدای این مراسم، میرزا آقابیک و رضوانی، در سخنان کوتاهی، ضمن اشاره به لزوم وفاق بین ورزشکاران، مربیان و فدراسیون شنا، بر همدلی هر چه بیشتر بین همه ارکان این رشته مادر تأکید کردند.

غلامحسین کریمی، رئیس هیئت شنای استان تهران، در ادامه این همایش گفت: تمام توان خود را بکار بسته ایم، که در سال آینده عنوان برترین هیئت استان تهران به دست آوریم، تا شنای تهران به جایگاه اصلی خود در کشور بازگردد و باز هم شاهد حضور شناگران تهرانی در تیم‌های ملی شنا،‌ شیرجه و واترپلو باشیم.

کریمی ادامه داد: نیاز ما به فدراسیون شنا، تنها یک نیاز معنوی است و خوشبختانه با جذب حامیان مالی مناسب،‌ این هیئت از نظر مالی به صورت کاملاً مستقل اداره می‌شود.

 

news019201_000

 

شایان ذکر است  در پایان این مراسم از نفرات برگزیده، مدال‌آوران و افتخار‌آفرینان شنا، شیرجه و واترپلو استان تهران تجلیل شد.

کد مطلب: 53561| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۵:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.