مطهری: به مخالف برجام رای ندهید

سیاست داخلی - فرازنیوز: علی مطهری گفت: امروز ما باید به کسانی رای دهیم که توانایی لازم را داشته باشند، اهل مسامحه نباشند و به کسانی رای ندهید که مخالف برجام هستند.
کد مطلب: 54063| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۵ ۲:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
مطهری: به مخالف برجام رای ندهید

به گزارش فرازنیوز، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه در همایش صدای ملت در ورزشگاه شهید شیرودی با اشاره به اینکه یک دیوار مصنوعی بین اصلاح طلبان و اصول گرایان ایجاد شده است افزود: صدای ملت امروز خواهان از بین بردن دیوار مصنوعی میان اصلاح طبان و اصولگرایان است.

مطهری گفت: امروز فضای سیاسی کشور دچار تعصبات گروهی است؛ این تعصبات باعث تفرقه شده است و این آسیبی است که انقلاب ما را از درون می خورد.

وی اظهار داشت: امروز متاسفانه طرفین همدیگر را دشمن هم می دانند. اصول گرایان اصلاح طلبان را ضد نظام می دانند و اصلاح طلبان اصولگرایان را عقب مانده می دانند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز صدای ملت می خواهد دیوار مصنوعی میان اصلاح طلبان و اصولگرایان را بردارد ؛ از این رو ، هم نماینده اصول گرا و هم نماینده اصلاح طلب خوشفکر را در لیست مان قرار داده ایم.

وی تصریح کرد: امروز مجلس نیاز به خانه تکانی دارد و مردم باید به کسانی رای بدهند که توانایی قانون گذاری را داشته باشد.

مطهری با تاکید بر مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات اظهار داشت اگر مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد ما مجلس قوی تری خواهیم داشت.

 مطهری در حاشیه همایش صدای ملت در جمع خبرنگاران در مورد پیش بینی نتایج انتخابات گفت: پیش بینی نتیجه انتخابات از امروز کار آسانی نیست ولی فکر می کنم کاندیدای معتدل رای بیشتری دارد.

وی افزود: من سیاست خارجی دولت فعلی را می پسندم ، از این رو معتقدم باید این سیاست مورد حمایت قرار گیرد.

کلید واژه ها:
کد مطلب: 54063| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۵ ۲:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.