مقام معظم رهبری:

بیانیه دولت فاسدِ توخالیِ پوک علیه حزب‌الله اهمیتی ندارد

سیاست خارجی - فرازنیوز: رهبر انقلاب اسلامی با بیان اینکه بیانیه دولتِ فاسدِ وابسته‌ی توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی علیه حزب الله اهمیتی ندارد، تاکید کردند: حزب‌الله و جوانان آن مایه‌ی افتخار دنیای اسلام هستند.
کد مطلب: 54436| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۲/۱ ۱۴:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
بیانیه دولت فاسدِ توخالیِ پوک علیه حزب‌الله اهمیتی ندارد

به گزارش فرازنیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، هزاران نفر از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار خطاب به دانش آموزان توصیه کردند از ماه رجب برای تقویت بُعد معنویت استفاده کنید. ماه رجب، شعبان و رمضان، بهار معنویت است؛ شما هم در بهار عمر قرار دارید؛ از این بهار معنویت استفاده کنید با یاد و ذکر خدا، استفاده از دعاها، تلاوت قرآن، نماز اول وقت، پرهیز از گناه و اخلاق نیک.

رهبر انقلاب اسلامی بیان داشتند: یکی از اساسی‌ترین انگیزه‌هایی که قدرت‌های استکباری را به صف‌آرایی علیه ما وادار کرد این بود که یک کشوری بدون اینکه به قدرتی متکی باشد بتواند به عرصه‌ی فوق‌العاده حساس هسته ای دست پیدا کند.

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: اگر به آنها رو بدهیم فردا سر مسائل زیست فناوری و نانو و مسائل علمی دیگر هم بازی درمی‌آورند و اشکال‌تراشی می‌کنند.

ایشان افزوند: علیه حزب‌الله لبنان چقدر فعالیت تبلیغی و عملی کردند؛ درعین‌حال حزب‌الله پیکره‌ی رشید خود را در دنیای اسلام نشان می‌دهد.

رهبر انقلاب تصریح کردند: گیرم فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ی توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را محکوم کند؛ به درک! چه اهمیتی دارد! حزب‌الله و جوانان آن مثل خورشید می‌درخشند و مایه‌ی افتخار دنیای اسلام هستند.

 

کد مطلب: 54436| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۲/۱ ۱۴:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.