کورش فتاحی معاون امورفرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) شد

راه و مسکن - فرازنیوز: طی مراسمی با حضور مهندس نویدی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران، فرماندهان نظامی، مسئولین ادارت، روسای ایستگاههای شرکتهای هواپیمایی وجمعی از کارکنان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جلسه معارفه معاونت امور فرودگاهی برگزار شد.
کد مطلب: 54835| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۱۹ ۱۶:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
کورش فتاحی معاون امورفرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) شد

به گزارش پایگاه خبری فرازنیوز، طی مراسمی معاونت امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) معرفی شد.

در ابتدای این مراسم مهندس محمود نویدی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ابراز خرسندی از پیوستن مهندس کورش فتاحی به مجموعه شهر فرودگاهی به موضوع خدمات رسانی مسافران در ایام نوروز 1395 اشاره کرد وگفت: ایده شهر فرودگاهی به عنوان شهری آباد، خلاق و زنده نیاز به فرودگاهی پرنشاط و پویا دارد که علیرغم تلاشهایمان در سال 1394به اهداف کامل خودمان نرسیدیم. البته شرکت شهر فرودگاهی از مهر سال گذشته شخصیت حقوقی پیدا کرده ودر طول این مدت برنامه های خوبی تهیه و تدوین شده است که یکی از آنها کار درحوزه سرمایه گذاری در شهر فرودگاهی است.

مهندس نویدی افزود: علیرغم محدودیتهای مالی دولت امیدوارم بتوانیم در برنامه ششم توسعه مصوباتی داشته باشیم که سرمایه گذاری را در شهر فرودگاهی ضمانت کند.

مهندس نویدی در زمینه نقش فرودگاه در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: فرودگاههای کشور از پتانسیل بالایی برخوردارند و به دلایل مختلف فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ویژگی های خاصی دارد که در شرکت شهر فرودگاهی این پتانسیل ها افزایش می یابد. در ضمن با توجه به این که  جنس کار در فرودگاه ها هماهنگی است وچون هر فرودگاه از بخش ها ومسئولیت های مختلفی تشکیل شده، لذا هر گونه عدم هماهنگی بین مدیریت ها وبخش های زیر مجموعه فرودگاهی به عدم موفقیت خواهد انجامید. من امیدوارم تغییراتی که در چارچوب مدیریتها انجام می شود با درایت همکاران  به فرصت های خوب تبدیل شود.

در ادامه مهندس نویدی با اشاره به مدیریت های جدیدی که به شرکت شهر فرودگاهی پیوسته اند آقایان مهندس سلیمان بیگی مشاور مدیر عامل و مدیر ساماندهی شهری، آقای مهندس مبینی مدیر پشتیبانی وتدارکات ، آقای مهندس محلاتی مدیر بازرگانی وآقای ایزد بین مدیر دفتر مدیر عامل را نیز به جمع حاضر در جلسه معرفی کرد.

در ادامه جلسه مهندس فتاحی طی سخنان از حضور در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ابراز خوشنودی کرد وگفت: این یک پروژه بین المللی است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، و باید بیشترین تلاش ما در زمینه رضایت مسافران و ارائه خدمات به مسافران و بهبود شرایط ترمینال صورت گیرد، در این خصوص باید از هم اکنون به فکر زمستان آینده وعید سال آینده باشیم. مهندس فتاحی افزود: با توجه به تجربیاتی که در فرودگاه کیش و منطقه آزاد دارم امیدوارم بتوانم با کمک همه دوستان وهمدلی و احساس مسئولیت وظایف خود را خالصانه به انجام برسانیم و فراموش نکنیم که رمز موفقیت ما در حوزه فرودگاهی موضوع رضایت مسافران است و باید همواره این حس خوب به مسافران از طریق ارائه خدمات فرودگاهی ایجاد و تقویت شود.

در خاتمه مراسم ، مهندس نویدی حکم معاونت امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی را به مهندس فتاحی ابلاغ و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

کد مطلب: 54835| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۱۹ ۱۶:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.