طی حكمی از سوی محسن مومنی‌شریف؛

مصطفی مومنی‌خوانساری مدیركل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت حوزه هنری شد

ادبیات و هنر - فرازنیوز: مصطفی مومنی‌خوانساری به سمت مدیركل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت حوزه هنری منصوب شد.
کد مطلب: 54868| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۲۵ ۱۱:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
مصطفی مومنی‌خوانساری مدیركل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت حوزه هنری شد

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  طی حكمی از سوی محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، مصطفی مومنی‌خوانساری به سمت مدیركل دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه هنری منصوب شد.

متن حكم صادر شده به شرح زیر است:

«جناب آقای دكتر مصطفی مومنی
نظر به شایستگی‌های علمی و صلاحیت‌ها و سوابق ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حكم به عنوان مدیركل دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه هنری منصوب می شوید.
از جناب‌عالی انتظار می‌رود با شناخت ظرفیت های بالفعل و بالقوه حوزه هنری، همت خود را مصروف برنامه‌ریزی، نظارت، تعالی و توسعه فعالیت‌های حوزه هنری منطبق با چشم اندازهای آن نمایید تا بدین وسیله موجبات بهبود فرایندهای عملیاتی و تسریع مسیر تعالی محتوایی آثار و تولیدات حوزه هنری فراهم آید. از این رو ایجاد اتقاق های فكر و ایده‌پردازی، نهادینه‌سازی، برنامه ریزی و برنامه محوری با اصلاح نظام ارزیابی و بازتعریف شاخص‌ها و ملاك‌های نظارت كیفی مبتنی بر رسالت‌های امروز حوزه هنری، از مهم‌ترین اقداماتی است كه ان‌شاءالله با همت جناب‌عالی و مجموعه ذی‌ربط شما محقق می‌شود.»

مصطفی مومنی‌خوانساری دارای دكترای مدیریت استراتژیك از دانشگاه علامه طباطبائی است. وی در كارنامه علمی خود سابقه تدریس دانشگاه در دروس مبانی رفتار سازمانی، مبانی سازمان و مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیك و ... را دارد.

از جمله سمت های مدیریتی و سازمانی وی می توان به مدیر برنامه ریزی معاونت هنری حوزه هنری، مشاور سردبیر و مدیر مسوول روزنامه همشهری، مشاور برنامه ریزی و امكان سنجی شركت دانا، مدیرعامل انتشارات صادق، مدیر مقاطع مجتمع آموزشی امام صادق(ع) و معاون فرهنگسرای دانشجوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اشاره كرد.

کد مطلب: 54868| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۲۵ ۱۱:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.