عرضه تجهیزات حفاظت الکترونیکی و اتوماسیون در نمایشگاه ایران امن

دانش و فن آوری - از سوی اتحادیه شرکت‌های فنی ومهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌‌های ایمنی، اولین نمایشگاه و جشنواره بین المللی تخصصی حفاظت الکترونیک و اتوماسیون در مردادماه امسال برگزار می‌شود.
کد مطلب: 54934| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۳۰ ۱۶:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
عرضه تجهیزات حفاظت الکترونیکی و اتوماسیون در نمایشگاه ایران امن

به گزارش پایگاه خبری فراز  ، فرشید نوروزخانی، دبیر اجرایی اولین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی تخصصی حفاظت الکترونیک و اتوماسیون (ایران امن)  با اشاره به برگزاری این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه و جشنواره بین المللی تخصصی حفاظت الکترونیک و اتوماسیون توسط اتحادیه شرکت‌های فنی ومهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی و با حمایت اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری این جشنواره و نمایشگاه را 6 تا 9 مرداد ماه امسال اعلام کرد و ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه بالا بردن سطح علمي، تجهيزاتی و بومی شدن دانش فنی اين حوزه در کشور و ایجاد فضای رقابتی سالم در عرصه حفاظتی، امنيتی و ايمنی و تعامل بین صاحبان صنایع، متخصصان و تولیدکنندگان است.

نورزخانی اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه‌های مرتبط از کشورهای چین، کره، تایوان و آلمان برگزار می‌شود که محصولات خود را به عرضه نمایش می‌گذارند.

کد مطلب: 54934| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۳۰ ۱۶:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.