پلمپ یک کافه به خاطر خوانندگی "شهره سلطانی"

شعر و موسیقی - فرازنیوز: شهره سلطانی در صفحه اینستاگرام خود در پی پلمپ شدن کافه‌ای که در آن مشغول خوانندگی بود، واکنش نشان داد.
کد مطلب: 55309| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۶ ۳:۷:۱۰| نسخه چاپی
پلمپ یک کافه به خاطر خوانندگی

به گزارش فرازنیوز، شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون، در پی پلمپ شدن کافه‌ای که در آن مشغول خوانندگی بود، واکنش نشان داد و طی یادداشتی نوشت:

 دوستان عزيزم آخرين باري كه در كافه آمو آن شب ترانه برگزار كرديم، به لطف دوست عزيزي كه گزارش داده بودند و به خيال خودش ما كار بدی كرده بوديم و به قولي زير آب زده بودند كافه ما پلمب شد.

تا ديروز من فكر ميكردم همه بايد وقتي جايي فعاليت فرهنگي و هنري در آن انجام ميشه خوشحال بشنوند و لذت ببرند ولي ظاهرا اشتباه ميكردم، اما فقط ميخواهم بگویم كساني كه تلاش ميكنند نان كسي رو ببرند فقط به يك نفر لطمه نميزنند، آنجا كلي كارگر و پرسنل داره كه همه از آنجا نان ميخورند.
 
پس فقط نان من بريده نميشوذ دوست عزيز . به خدا با اين كارها بعيد می دونم زندگي باهات مهربون باشه ....

حالا به هر حال از جمعه صبح شما عزيزان رو دوباره در كافه هال مي بينم و آن آدم نامهربون و مي بخشم و برایش مهربوني آرزو ميكنم.

 به اميد ديدار همگى ...

( البته الان هم كافه بازه فقط من تا جمعه نيستم )
 ...
    در ضمن اي كاش سوادمان را بيشتر كنيم و بدانيم ترانه خواندن با آواز خواندن فرق دارد، ما فقط ترانه خوانديم، بدون موسيقي متوجه بشوید اونم من نخوندم (شايعه نكنيد و يه كم خجالت بكشيد)
پلمپ یک کافه به خاطر خوانندگی

منبع: فرارو

کد مطلب: 55309| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۶ ۳:۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.