آخوندي در نشست با هيات عامل سازمان بنادر مطرح كرد:

ضرورت افزايش زمينه رقابت بنادر ايران با بنادر منطقه و جهان

راه و مسکن - فرازنیوز: وزير راه و شهرسازي‌ در نشست مشترك با اعضاي هيات عامل سازمان بنادر و دريانوردي بر حمايت از اركان سازمان بنادر به عنوان مرجع حاكميت دريايي كشور تاكيد كرد و گفت: درحال حاضر مسئله رقابت اصلي‌ترين مسئله ماست. چرا كه با توجه به امكانات موجود در كشور بايد در همه زمينه ها چه در خدمات، ايمني، نحوه فرآيندها و چه در بحث مسافر، بار و لجستيك حرف اول را بزنيم.
کد مطلب: 55400| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۱ ۱۴:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
ضرورت افزايش زمينه رقابت بنادر ايران با بنادر منطقه و جهان

به گزارش فرازنیوز، عباس آخوندي در نشست مشترك با اعضاي هيات عامل سازمان بنادر و دريانوردي با بيان اينكه نيروي انساني اصلي‌ترين سرمايه هر سازماني محسوب مي‌شود، بر حمايت از اركان سازمان بنادر به عنوان مرجع حاكميت دريايي كشور تاكيد كرد و خواستار ارتقاي سطح دانش نيروي انساني در اين سازمان شد.


آخوندي در اين نشست با پرداختن به موضوع «انضباط مالي» به عنوان يكي از مباحث بسيار مهم در دولت، گفت: معمولا ايران در دوره پر پولي با بيشترين گرفتاري‌ها در خصوص بي‌انضباطي مالي مواجه بوده است. به طوري كه سازمان‌هاي پر پول نيز با اين مشكلات دست به گريبان بوده‌اند.


وي با بيان اينكه بايد فكري براي انضباط مالي در سازمان‌ها داشته باشيم، افزود: اقدامات خوبي هم طي دو سال گذشته در اين زمينه صورت گرفته است.


وزير راه و شهرسازي در بخش ديگري از سخنانش با طرح «افزايش زمينه رقابت بنادر ايران با بنادر منطقه و جهان» تاكيد كرد: همواره گفته‌ام در حوزه‌هاي دريا و هوا يك رقابت بين‌المللي حاكم است؛ از اين رو بايد واقعا بدانيم نحوه جنگ حرفه‌اي ما با بقيه چگونه است. اين مسئله براي آينده ايران از هرچيز ديگري مهمتر است.


به گزارش روابط عمومي سازمان بنادر ، آخوندي با اشاره به آسيب هاي ناشي از ‌بي توجهي به فضاي رقابتي اقتصاد در گذشته، تصريح كرد: مسئله رقابت اصلي ترين مسئله ماست. چرا كه با توجه به امكانات موجود در كشور بايد در همه زمينه ها چه در خدمات، ايمني، نحوه فرايندها و چه در بحث مسافر، بار و لجستيك حرف اول را بزنيم.


به گفته وزير راه و شهر سازي، اول شدن ايران در مباحث مطرح شده امكان پذير است و فقط به اراده مصمم و روحيه جنگندگي نياز دارد.

کد مطلب: 55400| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۱ ۱۴:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.