با حمايت بانک اقتصادنوين سمينار تخصصي کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌هاي بزرگ برگزار شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: سمينار تخصصي کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌هاي بزرگ به همت دبيرخانه ايکوبيگ و مدرسه عالي اقتصاد مونيخ (HDBW) و با حمايت بانک اقتصادنوين در تهران برگزار شد.
کد مطلب: 55503| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۶:۴:۱۰| نسخه چاپی
با حمايت بانک اقتصادنوين سمينار تخصصي کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌هاي بزرگ برگزار شد

به گزارش فرازنیوز، بانک اقتصادنوين هدف از برگزاري اين سمينار دور روزه تخصصي، ايجاد تصويري بنيادين از کلان‌ داده‌ها، موارد استفاده و کاربرد آنها در صنايع مختلف و چالش‌ها و مشکلات پياده‌سازي آن در سازمان‌هاي بزرگ بود.


پورفسور مارتين بوگدان استاد دانشگاه مونيخ آلمان در اين سمينار مباحث مرتبط کلان داده‌ها از جمله ارتباط اينترنت اشياء با کلان داده‌ها، موارد استفاده کلان داده‌ها در صنايع مختلف، مسايل کليدي در استفاده کلان داده‌ها، مداخله در سيستم‌هاي کلان داده و ... را تشريح کرد.


در اين سمينار همچنين فرصت‌ها و تهديدهاي پيش‌روي سازمان‌هاي بزرگ از جمله بانک‌ها و مؤسسات مالي، بيمه‌ها و ديگر سازمان‌هاي صنعتي و خدماتي در بکارگيري کلان داده‌ها بررسي شد.


همچنين پورفسور بوگدان آخرين تحولات حوزه کلان داده‌ها در صنايع کشور آلمان را در اين سمينار با ارايه نمونه‌هايي از يادگيري ماشين (Machine learning) با تمرکز بر رايانه‌هاي بزرگ “IBM” تشريح کرد.


سمينار تخصصي کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌هاي بزرگ طي روزهاي 30 و 31 تيرماه در مرکز مطالعات بهره‌وري سازمان مديريت صنعتي برگزار شد.

کد مطلب: 55503| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۶:۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.