شهردار اهواز تصریح کرد:

افزایش سرمایه بانک شهر ضامن ارتقای کیفی زندگی شهروندان

دانش و فن آوری - فرازنیوز: شهردار اهواز با تاکید بر اهمیت همکاری شهرداری‌ها با بانک شهر گفت: هر چه سرمایه این بانک بیشتر شود، شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌ها موفق‌تر و شهروندان نیز رضایت بیشتری خواهند داشت.
کد مطلب: 55984| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۵:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
افزایش سرمایه بانک شهر ضامن ارتقای کیفی زندگی شهروندان

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، سید‌خلف موسوی شهردار اهواز با اشاره به ویژگی‌های این شهر و اهمیت توسعه و عمران در آن گفت: به دلیل مشکلاتی که این شهر داشته است، نیاز به سرمایه‌گذاری و حمایت بیشتری نسبت به سایر کلانشهرها دارد و شهروندان این شهر می‌بایست شاهد ارتقای کیفی زندگی خود باشند.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری با بانک شهر گفت: این بانک به عنوان تامین‌کننده مالی پروژه‌های عمرانی می‌تواند نقش مهمی در توسعه شهرها و پروژه‌‌های عمرانی ایفا کند.
موسوی، راه‌اندازی این بانک را در حمایت از شهرداری‌ها بسیار موثر دانست و گفت: در دو سال اخیر و با تلاش‌های دکتر پورزرندی تعاملات با سایر کلانشهرها بیشتر شده تا این بانک، فقط بانک شهرداری تهران نباشد و حمایت‌هایی که از پروژه‌های کلانشهرها صورت می‌گیرد قابل تقدیر است.
به گفته شهردار اهواز، برخی از پروژه‌ها در سال جدید قرار است با همکاری بانک شهر انجام شود و به طور حتم منابعی که در هر استانی تامین می‌شود، باید در همان شهر هزینه شود که با این رویکرد بانک شهر متعلق به همه شهروندان است و رضایت آنان را خواهد داشت.
وی با اشاره به تعامل مناسب شهرداری اهواز با بانک شهر، در خصوص افزایش سرمایه این بانک گفت: هر چه سرمایه این بانک بیشتر و منابعش تجهیز شود، شهرداری‌ها نیز موفق‌تر و شهروندان رضایت بیشتری دارند و پروژه‌های بهتری انجام می‌شود و این بانک می‌تواند به بهترین بانک کشور تبدیل شود.
موسوی در ادامه شهروند، شهرداری و بانک شهر را سه حلقه مهم ارتباطی در شهرها دانست و گفت: از طریق ارائه خدمات الکترونیک‌، پروژه‌های عمرانی و سایر فعالیت‌هایی که در آن ارتباط شهروندان با شهرداری بیشتر است، بهتر پیش می‌رود و به طور حتم، بانک شهر در همه شئونات زندگی شهروندان می‌تواند دخیل باشد.

کد مطلب: 55984| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۵:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.