راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیماران نادر/ گلایه رئیس بنیاد بیماری‌های نادر از وزیر رفاه

علمی و پزشکی - فرازنیوز: رئیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران از بدقولی ۱۸ ماهه وزیر رفاه برای بیمه کردن دارو و درمان بیماران نادر گلایه کرد.
کد مطلب: 56173| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۲:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیماران نادر/ گلایه رئیس بنیاد بیماری‌های نادر از وزیر رفاه

به گزارش"فرازنیوز"  علی داودیان در نشست خبری که امروز برگزار شد ؛ با گلایه از وزیر رفاه اظهار داشت: وزیر رفاه 18 ماه قبل قول داده بود تا دارو و درمان بیماران نادر رایگان شوند ولی با وجود پیگیری های فراوان این قول وزیر محقق نشد.وی با اشاره به اینکه 50 هزار بیمار نادر تحت پوشش بنیاد بیماری‌های نادر هستند، افزود: البته به گفته سازمان نظام پزشکی کشور بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر درگیر بیماری های نادر هستند، زیرا این بیماری خاموش است.

رئیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران با اشاره به راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیماران نادر خبر داد و گفت: پروفسور فیروزیان استاد سرطان مقیم آلمان از 8 مهر به ایران می آیند تا به صورت رایگان به بیماران ویزیت تخصصی ارائه دهند، همچنین دکتر افروز - روانشناس روزهای یکشنبه در این کلینیک تخصصی و فوق تخصصی به بیماران خدمات رایگان ارائه خواهند کرد. در این راستا متخصصان دیگری نیز در حوزه استخوانی و چشم پزشکی به بیماران نادر خدمات رایگان ارائه خواهد شد.

کلید واژه ها: بنیاد بیماریهای نادر
کد مطلب: 56173| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۲:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.