سردار اشتری خبر داد:

تسریع در کنترل و خدمات دهی به رانندگان ، ایمنی و رفاه برای مسافران و ارتقاء نظارت و کنترل پلیس از مزیت های سامانه سپهتن

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: فرمانده ناجا گفت: تسریع در کنترل و خدمات دهی به رانندگان ، ایمنی و رفاه برای مسافران و ارتقاء نظارت و کنترل پلیس از مزیت های سامانه سپهتن است.
کد مطلب: 56921| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۷ ۱۶:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
تسریع در کنترل و خدمات دهی به رانندگان ، ایمنی و رفاه برای مسافران و ارتقاء نظارت و کنترل پلیس از مزیت های سامانه سپهتن

به گزارش "فرازنیوز" ، سردار حسین اشتری در حاشیه آیین افتتاح و بهره برداری از سامانه " سپهتن" و پاسگاه پلیس راه شریف آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز راه اندازی پاسگاه های متحدالشکل با مهندسی و تیپ ثابت آغاز شد و امیدواریم با همت همکارانمان در وزارت راه و شهرسازی 50 پاسگاه پلیس راهی که مدنظر داریم تا پایان سال راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی افزود: تسریع در کنترل و خدمات دهی به رانندگان ، ایمنی و رفاه برای مسافران و ارتقاء نظارت و کنترل پلیس از مزیت های این سامانه است.

وی تأکید کرد: با تجهیز این سامانه و ورود اطلاعاتی، نظارت بر کامیون ها و باربرها امکان پذیر خواهد بود. مطمئنا هر چقدر کنترل هوشمندتر باشد با دقت و سرعت بیشتری نظارت صورت می گیرد.
عالی ترین مقام انتظامی کشور در خصوص تمهیدات ترافیکی برای ایام عزاداری حسینی عنوان کرد: همزمان با دهه اول محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی همکارانم در پلیس راهور و پلیس راه های سراسر کشور آماده ارائه خدمات هستند و لازم است شهروندان به توصیه های پلیس توجه داشته باشند تا برنامه ها با نظم بیشتری انجام شود.


فرمانده ناجا ادامه داد: هماهنگی در خصوص مراسم دهه محرم پیش از شروع این ایام صورت گرفته و توصیه های لازم به روسای هیئت های مذهبی ارائه شده و لازم است که شهروندان در این ایام نیز به توصیه های پلیس توجه کنند.


سردار اشتری در پاسخ به این سوال که تمهیدات ناجا برای مراسم اربعین چیست، گفت: تمهیدات لازم پیش بینی شده و پلیس امسال با آمادگی بیشتری نسبت به سال های گذشته حضور خواهد داشت.


وی گفت: سه مرز مهران ، چذابه و شلمچه و یک مرز دریایی نیز برای تردد زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده که در تلاشیم با آمادگی کامل، مطلوب ترین خدمات به زوار ارائه شود و شایسته است که زائران نیز در این ایام به هشدارها و توصیه های پلیس توجه کنند.

کد مطلب: 56921| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۷ ۱۶:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.