رئیس کمیته اسکان ستاد اربعین شهرداری تهران اعلام کرد

آمادگی شهرداری تهران جهت اسکان 30 هزار زائر در کربلا و نجف

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: رئیس کمیته اسکان ستاد اربعین شهرداری تهران از برپایی170عدد چادر اسکان توسط سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: شهرداری تهران این آمادگی را دارد که 30هزار زائر اباعبدالله الحسین(ع) را در 5 نقطه کربلا و یک نقطه در شهر نجف اسکان دهد.
کد مطلب: 57546| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۳ ۸:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
آمادگی شهرداری تهران جهت اسکان 30 هزار زائر در کربلا و نجف

به گزارش "فرازنیوز" اکبر توکلی با بیان اینکه مجموعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با تمام توان و قوا آماده خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی است، گفت: شهرداری تهران براساس تجربیات چند سال گذشته خود اقدام به برپایی 170 عدد چادر بزرگ و گروهی اسکان با کیفیت مطلوب توسط سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) خواهد کرد که در همین راستا نزدیک به 300 نفر برپایی و تجهیز چادرهای شهرهای کربلا و نجف را بر عهده دارند. وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری تهران آماده اسکان 30هزار زائر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به مدت 15 روز در 5 نقطه از شهر کربلا و یک نقطه در نجف اشرف است، افزود: برای تامین رفاه حال زائرین و برای اولین بار یک اسکان 5هزار نفری نیز در شهر نجف اشرف، در زمینی به مساحت 500 مترمربع به همراه 30چادر جهت اسکان 3000 نفر آماده خواهد شد.


مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه چادرها توسط 34 دستگاه کانتینر و نیز تجهیزات لازم به کربلای معلی و نجف ارسال شده اند، تصریح کرد: این کانتینرها شامل تجهیزات لازم، موکت، وسایل گرم کننده، پتو، روشنایی، وسایل بهداشتی، ضروریات لازم نظیر شارژرموبایل، هماهنگی جهت آماده سازی سرویس های بهداشتی در محل اسکان زائران و ... است که برای ارسال به شهرهای نجف و کربلا تهیه شده اند.


توکلی با اشاره به افزایش 10هزار نفری ظرفیت اسکان نسبت به سال گذشته تصریح کرد: شهرداری تهران با تمامی امکانات آماده ارائه خدمات به زائرین آقا اباعبدالله الحسین(ع) است و امیدواریم امسال بهتر از سال های گذشته به زائرین اربعین حسینی خدمات رسانی کنیم.

کد مطلب: 57546| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۳ ۸:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.