سناتور امریکایی:

هیلاری کلینتون، سیاست خارجی امریکا را به دیکتاتورها فروخته است

سیاست خارجی - فرازنیوز: ریچارد هِیدن بلک، عضو جمهوری‌خواه مجلس سنای ایالتی در ویرجینیای امریکا در مصاحبه با پرس تی‌وی گفت هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، سیاست‌خارجی این کشور را به دیکتاتورها در سراسر جهان فروخته است.
کد مطلب: 57768| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۹ ۱۳:۴:۱۰| نسخه چاپی
هیلاری کلینتون، سیاست خارجی امریکا را به دیکتاتورها فروخته است

به گزارش فرازنیوز، هِیدن بلک، هیلاری کلینتون را زنی «عمیقاً فاسد» دانست که با فروش سیاست‎خارجی امریکا به سعودی‌ها، قطری‌ها و سایر دیکتاتوری‌ها در سراسر جهان، تنها به ثروت‌اندوزی پرداخته است.

به گفتۀ این سناتور ایالتی امریکایی، کلینتون از طریق بنیاد خانوادگی‌اش در مدت کوتاهی میلیاردها دلار ثروت اندوخته است.

وی با اشاره به «بنیاد کلینتون» تصریح کرد: هیلاری کلینتون توانسته این پول کلان را با حمایت عربستان سعودی، ترکیه، بحرین، قطر و برخی دیکتاتوری‌های دیگر به دست آورد.

ریچارد هِیدن بلک، عضو جمهوری‌خواه مجلس سنای ایالتی در ویرجینیای امریکا

این سناتور ایالتی جمهوری‌خواه گفت: «متاسفانه در سال‌های اخیر رهبران دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان از جنگ حمایت کرده‌اند. البته برخی از لیبرال دموکرات‌ها و محافظه‌کاران جمهوری‌خواه هم هستند که طرفدار صلح هستند، ولی آن گروهی که واقعاً همه‌چیز را کنترل می‌کند از جنگ پشتیبانی می‌کند، درنتیجه آن‌ها بیشتر از جانب دونالد ترامپ احساس تهدید می‌کنند.»

بنیاد کلینتون که 19 سال پیش از سوی بیل کلینتون، رئیس‌جمهور پیشین امریکا و همسر هیلاری تأسیس شد، بارها به دریافت پول در قبال استفاده از نفوذ سیاسی‌ متهم شده‌است.

جولیان آسانژ، مؤسس وب‌سایت ویکی‌لیکس اخیراً ‌افشا کرد ایمیل‌های افشاشده از حمایت مالی دولت‌های سعودی و قطر از هیلاری کلینتون حکایت دارد.

آسانژ در مصاحبه‌ای در سفارت اکوادور در لندن تصریح کرد: «در دورۀ تصدی کلینتون بر وزارت خارجۀ امریکا، بزرگ‌ترین توافق تسلیحاتی جهان با عربستان سعودی به ارزش بیش از 80 میلیون دلار امضا شد. در حقیقت در این دوره مجموع صادرات سلاح امریکا دو برابر شد.»

منبع:پرس تی وی فارسی

 

کد مطلب: 57768| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۹ ۱۳:۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.