دایی: عابدزاده به من افتخار داد

ایران - فرازنیوز: سرمربى نفت تهران در آستانه دیدار برابر سایپا با حضور در نشست خبرى به تشریح شرایط تیمش پرداخت.
کد مطلب: 58208| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۳ ۱۴:۴۹:۱۰| نسخه چاپی
دایی: عابدزاده به من افتخار داد

به گزارش "ورزش سه"، نفت تهران این هفته در جدالى دیدنى در استادیوم تختى سایپا را پیش روى خود مى بیند و على دایى که خاطرات خوبى روى نیمکت نارنجى پوشان دارد فردا برابر آنها قرار خواهد گرفت.


تسلیت به آرام طبع و حقیقی


قبل از هرچیزى خسته نباشید مى گویم. عزادارى تان قبول. همینطور به عاشقان امام حسین، آقایان موذن زاده اردبیلى و همچنین آقایان حقیقى و آرام طبع تسلیت مى گویم.


باید به فرکی  درس پس بدهم


فردا بازى مهمى داریم مقابل استاد خودم و باید درس پس بدهیم و بازى خوبى انجام دهیم و بالاى جدول  بمانیم و سه امتیاز را کسب کنیم. بازى سختى داریم و آنها همیشه تیم هاى خوبى داشتند و بازى سختى را پیش بینى مى کنم.


سایپا بعد از ما موفق شود


سایپا به حق خودش نرسیده و امیدوارم بعد از باخت به ما به حق خودش برسد. من سایپا را دوست دارم و خصوصا آقاى فرکى را و البته بعد از بازى با ما به موفقیت برسند.


از مالکان درباره نفت بپرسید


مشکلات زیادى داریم و تنها مالى را نبینید. اینجا جاى پاسخ دادن به این مساله نیست و این سوال را از مالکان و مدیریت بپرسید که این وضع تا کى ادامه خواهد داشت. ما دیروز نتوانستیم تمرین کنیم و بعلت برفى که آمده بود و کارهایى که انجام نشد نتوانستیم تمرین کنیم.


من و عابدزاده رابطه خوبی داریم


عابدزاده به من افتخار داد و ما رابطه خوبى برعکس چیزى که رسانه ها مى نویسند با هم داریم. او امروز مى خواست به آمریکا برود و ما سال هاى خوبى در کنار هم داشتیم و هر کارى از دست مان بر بیاید براى هم انجام خواهیم داد.

کد مطلب: 58208| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۳ ۱۴:۴۹:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.