درخشش دوباره سجاد، الله کرم و علیرضا

هندبال اروپا در تسخیر سه تفنگدار ایرانی

جهان - سجاد استکی در آخرین بازی دیناموبخارست ۱۱ گل به ثمر رساند تا در کنار برادرش، الله کرم و علیرضا موسوی همچنان جزو ستاره های جام باشگاه های اروپا باشد.
کد مطلب: 58306| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۸ ۱۸:۰:۱۰| نسخه چاپی
  هندبال اروپا در تسخیر سه تفنگدار ایرانی

به گزارش "ورزش سه"، هفته هشتم لیگ هندبال قهرمانان اروپا با درخشش دوباره ایرانی های دیناموبخارست رومانی به پایان رسید. این تیم سه لژیونر ایرانی در اختیار دارد که با بهره از سجاد استکی، الله کرم استکی و علیرضا موسوی حالا شانس صعود به مرحله بعد را هم دارد. تیم آنها در آخرین هفته از رقابت های قهرمانی اروپا به اوکراین رفت و با اینکه ستاره های ایرانی دینامو روز فوق العاده ای را پشت سر گذاشتند اما با نتیجه ۳۵ بر ۲۷ بازی را واگذار کردند تا صعود آنها به دور بعدی جام باشگاه های اروپا مشروط به برد در دو بازی آینده شود.


سجاد استکی که در حال حاضر دومین گلزن برتر باشگاه های اروپا است، ۱۱ گل را برای دیناموبخارست به ثمر رساند تا همچنان ستاره بی چون و چرای تیم خود و اروپا باشد. الله کرم هم روز خوب خود را پشت سر گذاشت و این بازیکن همیشه موثر تیم رومانیایی ۶ گل را وارد دروازه حریف کرد تا با یک گل علیرضا موسوی تعداد گل های بازیکنان ایرانی در این مسابقه به ۱۸ برسد.

 

 

 


این سه بازیکن حالا بیشتر از همیشه در اروپا می درخشند و در آخرین بازی دیناموبخارست گزارشگر بازی ضمن تعریف از این سه بازیکن پس از گلزنی های سجاد گفت: «نام سجاد استکی را به خاطر بسپارید.» در حال حاضر سجاد با ۵۴ گل در رده دوم بهترین گلزنان اروپا قرار دارد و پشت سر ماگنوس برامینگ دانمارکی با ۶۶ گل حاضر است.

کد مطلب: 58306| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۸ ۱۸:۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.