پیام تسلیت مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ایام شهادت

دانش و فن آوری - فرازنیوز: دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران، در پیامی رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ، شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین سالروزشهادت حضرت امام رضا (ع ) را تسلیت گفت.
کد مطلب: 58332| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۹ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
پیام تسلیت مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ایام شهادت

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی


سالروز رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبر ، حضرت امام حسن مجتبی (ع) ، همچنین سالروزشهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع ) را تسلیت عرض می نمایم .
دین مبین اسلام که رسول گرامی اسلام در تکمیل نبوت، به جهانیان و بشریت عرضه نمود ، پیام آور صلح ، مهربانی ، عدالت و نوعدوستی است و مسلمأ رستگاری مسلمین در پیروی آن حضرت ، حرکت در مسیر تعالیم روحانی قران مجید و کلام وحی ، آشنایی با سلوک و سیره نبی مکرم اسلام و حب اهل بیت عصمت و طهارت است .
تردیدی نیست آن هنگام که جامعه اسلامی و شیعیان در جهت عمل به فرامین اسلام و ائمه معصومین (ع) - که همه عمرمبارک خود را در راه دفاع از اسلام و ترویج و اشاعه آن صرف نمودند - حرکت نمایند ، جامعه از گزند حوادث و مشکلات عدیده ای که ابناء بشر با آن دست به گریبان است رهایی خواهد یافت .
امید است توفیق آن را داشته باشیم رهروان صدیق پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) در جهت ترویج اخلاق اسلامی باشیم .محمد علی سهمانی

کد مطلب: 58332| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۹ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.