یکی از دانش‌آموزان به‌کما رفته قائمشهری درگذشت

ایران - فرازنیوز: مدیر روابط اداره آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر از فوت یکی از دانش آموزان به کما رفته قائمشهر خبرداد و گفت که صبح امروز شنبه نجمه صفریان یکی از این 2 دانش آموز مجروح حادثه تصادف هفته گذشته فوت کرد.
کد مطلب: 58552| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۰ ۱۲:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
یکی از دانش‌آموزان به‌کما رفته قائمشهری درگذشت

به گزارش ایرنا، برخورد یک دستگاه خودروی وانت با ماشین حامل دانش آموزان هفته گذشته در قائمشهر باعث جان باختن یکی از دانش آموزان در همان لحظه تصادف و مصدومیت 2 دانش آموز دیگر شد.

این دانش آموزان دبیرستانی که 2 پسر و یک دختر بودند برای رفتن از روستای محل سکونتشان به مدرسه محل تحصیلشان در شهر قائمشهر دچار این سانحه شدند.

محمد صادق اسماعیلی افزود : بامداد امروز شنبه نجمه صفریان دانش آموز پایه دهم علوم تجربی مدرسه حضرت معصومه قائمشهر در بیمارستان امام خمینی ساری فوت کرد.

وی حال علیرضا مقیمی دیگر دانش آموز به کما رفته این تصادف را رو به بهبودی اعلام کرد و گفت که این دانش آموز نیز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام خمینی ساری بستری است.

در تصادف یک دستگاه خودرو وانت با ماشین جابجایی این دانش آموزان که یکشنبه هفته گذشته در منطقه ولی آباد قائمشهر رخ داد دانیال غفوری دانش آموز رشته ماشین ابزار در دم جان باخت و 2 دانش آموز دیگر به کما رفته بودند.

کد مطلب: 58552| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۰ ۱۲:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.