ترامپ: مداخله‌های خارجی ما باید متوقف شوند

تحولات جهانی - فرازنیوز: رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در سخنرانی «تور سیاسگزاری» خود که بامداد شنبه در «آمفی‌تئاتر اورلاندو» در شهر «اورلاندو» در ایالت فلوریدا برگزار شد، درباره مسائل مختلف اظهار نظر کرد.
کد مطلب: 58670| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۱:۵:۱۰| نسخه چاپی
ترامپ: مداخله‌های خارجی ما باید متوقف شوند

به گزارش فارس، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در سخنرانی «تور سیاسگزاری» خود که بامداد شنبه در «آمفی‌تئاتر اورلاندو» در شهر «اورلاندو» در ایالت فلوریدا برگزار شد، درباره مسائل مختلف اظهار نظر کرد.
 
ترامپ در این سخنرانی گفت: «سیاست خارجی ما به سمت و سوی جدید نیاز دارد. 6 تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده‌ایم و آنجا اکنون در بدترین وضعیت نسبت به هر زمان دیگر قرار دارد.»
 
وی افزود: «6 تریلیون دلار (هزینه کرده‌ایم) و نگاه کنید چه اتفاقاتی دارد می‌افتد. مرگ است و وحشت.»
 
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا با تکرار وعده خود برای ایجاد «مناطق امن» در سوریه گفت: «و ما از دولت (سوریه) می‌خواهیم که هزینه این مناطق امن را بپردازد.»
 
ترامپ سپس به مسائل داخلی پرداخت و با بیان اینکه قصد بازسازی زیرساخت‌های آمریکا را دارد گفت: «به جای ساختن کشورهای خارجی، کشور خودمان را خواهیم ساخت.»
 
وی گفت: «برای مدت‌های مدید، ما از یک مداخله بی‌پروا به سمت مداخله در کشورهایی رفته‌ایم که حتی اسمش به گوش شما نخورده است. این دیوانگی است و باید متوقف شود.   
 
ترامپ در ادامه اضافه کرد: «دولت ترامپ روی امنیت ملی ایالات متحده آمریکا تمرکز خواهد کرد و این به معنی نابود کردن فوری داعش و شکست تروریسم رادیکال اسلامی است.»

کد مطلب: 58670| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۱:۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.