برنامه CIA برای ترور ترامپ پیش از مراسم تحلیف

تحولات جهانی - فرازنیوز: یک تئوری‌پرداز توطئه آمریکایی مدعی شد، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) برای ترور دونالد ترامپ پیش از مراسم تحلیف او در ژانویه تلاش می‌کند.
کد مطلب: 58761| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۴:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
برنامه CIA برای ترور ترامپ پیش از مراسم تحلیف

به گزارش ایسنا، نشریه اکسپرس انگلیس نوشت: «الکس جونز» نویسنده، مستندساز و تئوری‌پرداز توطئه آمریکایی می‌گوید سیا از کنار زدن دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا «به شدت ناامید» شده است.  

او پیشتر دولت آمریکا را به دست داشتن در مسائلی چون حملات ۱۱ سپتامبر، ساختگی بودن فرود بر ماه، انفجار اوکلاهماسیتی و دیگر موارد متهم کرده است و خود را حامی حزب لیبرترین و محافظه‌کار می‌داند. الکس جونز گفت که انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه ترامپ رابطه خوبی با کرملین دارد یک «نشانه بسیار بسیار واضح و جدی» از «طرح ترور قریب‌الوقوع» است.

الکس جونز که وب ‌سایت‌هایی مانند اینفووارز و پریزن‌پلنت را اداره می‌کند، گفت:‌ ممکن است آنها بخواهند با آوردن مزدوران خارجی و یا سایر آژانس‌ها واقعا برای ترور دونالد ترامپ تلاش کنند. اکنون آنها فوق‌العاده ناامید هستند چرا که او قرار است مشاغل را به آمریکا بازگرداند.‌ او می‌خواهد جهانی‌سازی را غیر فعال کند و قصد دارد تا کل سیستم آنها را از دور خارج کند. بنابراین واضح است که رئیس جمهوری منتخب در خطر است و لازم است بداند که چنین چیزی در جریان است.

این تئوری‌پرداز توطئه همچنین مدعی شد که «عناصر جنایتکار» در داخل سیا به دنبال ترامپ هستند. او افزود:‌ آنها این مساله را پیگیری می کنند. بنابراین خانم‌ها و آقایان این یک هشدار است. این عوامل با این ادعا که ترامپ جاسوس خارجی است می‌خواهند اراده مردم آمریکا را از بین ببرند.

او این ادعاهای جنجالی را پس از آن مطرح کرد که اعلام شده سیا معتقد است روسیه در انتخابات ماه نوامبر به نفع ترامپ مداخله کرده است.

کد مطلب: 58761| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۴:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.