صدا و سیما اسفند ماه سیاسی می‌شود

سیاست داخلی - فرازنیوز: رئیس رسانه ملی با بیان اینکه رویکرد صداوسیما جناحی نیست، از برنامه‌های این سازمان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد.
کد مطلب: 58775| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۱۸:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
صدا و سیما اسفند ماه سیاسی می‌شود

به گزارش ایسنا، «عبدالعلی علی‌عسگری» در پاسخ به اینکه چقدر صداوسیما تلاش می‌کند که رویکرد چند صدایی داشته باشد، اظهار کرد: در سازمان صدا و سیما همه کسانی که در خانواده انقلاب هستند می‌توانند صحبت کنند و صحبت هم می‌کنند، همه نیروهای متنوع و متکثر در حال حاضر در صداوسیما صحبت می‌کنند.
 
او با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ گفت: ما ستاد انتخابات را در صدا وسیما ایجاد کرده‌ایم و در حال حاضر برنامه‌هایی تدوین و تنظیم شده است. مقدمات آن‌ها نیز در حال فراهم شده، اما تلاش می‌کنیم که در حال حاضر فضا سیاسی نشود تا اسفندماه که نزدیک انتخابات می‌شویم ان‌شاءالله آن زمان کمی وارد فاز سیاسی می‌شویم.
 
رئیس صداوسیما ادامه داد: در حال حاضر تمام تلاش‌مان این است که دولت محترم بتواند به آرامی کار کند، مشکلات مردم را رفع کند، خدمت کند تا گزارش کار ارزشمندی تهیه کند که همین گزارش کار می‌تواند برای آینده آن‌ها مفید باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه سازمان صداوسیما نمی‌خواهد وارد فضای سیاسی شود، خاطرنشان‌ کرد: تا آن زمان دولت می‌تواند با اقتدار و قدرت برنامه‌هایش را اجرایی کند. ما بارها گفته‌ایم که نتایج زحمات و فعالیت‌های تمام وزرا و بخش‌های مختلف اجرایی را در صداوسیما گزارش دهند که مردم در معرض دستاوردهای دولت قرار بگیرند. بعد از اسفندماه به آرامی وارد فضای سیاسی می‌شویم و تدریجا طبق قواعد صداوسیما دیدگاه‌های مختلف را مطرح می‌کنیم.
 
علی‌عسگری درباره عملکرد برخی برنامه‌های تلویزیون که اخیرا باعث ایجاد حواشی شده، با بیان اینکه رویکرد صدا و سیما به دولت نهایت احترام و حمایت است، گفت: این موضوع عقیده ما است و به آن هم عمل می‌کنیم؛ گاهی در برخی از برنامه‌های زنده و غیرزنده ممکن است جملاتی گفته شود که برخی از آن جملات تلقی کنند، در حالی که ممکن است عده‌ای دیگر این تلفی را نداشته باشند.
 
رئیس رسانه ملی یادآور شد: به طور کلی رویکرد صدا وسیما احترام به آراء مردم، قوا و به خصوص دولت است.
 
وی همچنین با اشاره به راه‌اندازی بخشITT  در صدا و سیما اظهار کرد: این موضوع چندان دور نخواهد بود و ان‌شاءالله به زودی راه‌اندازی خواهد شد. قطعا در آن شاهد مطالب متفاوتی خواهیم بود، چرا که هم ITT خود سازمان ارائه می‌شود و هم چند اپرتاتور خصوص در این بخش ارائه برنامه می‌کنند.

کد مطلب: 58775| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۱۸:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶  ,   July 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.