توقیف پیکان وانت با ۱۰ میلیون تومان خلافی

اجتماعی - فرازنیوز: رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف وانت پیکانی با حدود ۱۰ میلیون تومان جریمه رانندگی در بزرگراه امام علی خبر داد.
کد مطلب: 58840| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۷ ۹:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
توقیف پیکان وانت با ۱۰ میلیون تومان خلافی
به گزارش تسنیم، روز گذشته سرهنگ جبارزاده با اشاره به توقیف پیکان وانت با حدود 10 میلیون تومان خلافی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت 12 امروز مأموران پلیس راهور مستقر در بزرگراه امام علی یک دستگاه وانت پیکان را به دلیل تخلف متوقف کرده و در استعلام سوابق آن متوجه شدند که این وسیله نقلیه 9 میلیون و 975 هزار تومان جریمه پراخت نشده دارد.
 
وی با بیان اینکه در سیستم پلیس 169 تخلف رانندگی برای این وانت پیکان ثبت شده بود، افزود: سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و صحبت با تلفن همراه در صدر جرائم راننده متخلف وانت پیکان بوده است.
 
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه مأموران نسبت به توقیف و اعزام این وانت پیکان به پارکینگ اقدام کردند، اظهار کرد: تا زمان پرداخت مبلغ جریمه این خودرو در توقیف خواهد بود.
 
جبارزاده با اشاره به قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی افزود: طبق ماده ٨ این قانون تمامی خودروها و وسایل نقلیه دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه در صورت رؤیت مأموران پلیس متوقف و روانه پارکینگ می‌شوند و تا زمان پرداخت مبلغ جریمه در پارکینگ خواهند بود.
کلید واژه ها: پیکان وانت خلافی توقیف
کد مطلب: 58840| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۷ ۹:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 30, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.