تمجید ترامپ از واکنش پوتین به اوباما:"فوق‌العاده بود"

تحولات جهانی - فرازنیوز: دونالد ترامپ، رئبس جمهور منتخب آمریکا، تصمیم ولادیمیر پوتین برای خودداری از اخراج دیپلمات های آمریکایی از روسیه را «اقدامی فوق العاده» توصیف کرد.
کد مطلب: 58885| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
تمجید ترامپ از واکنش پوتین به اوباما:
به گزارش العالم به نقل از پایگاه روسیا الیوم، ترامپ در ادامۀ توییتی که جمعه شب به این مناسبت منتشر کرد، دربارۀ پوتین نوشت: «همیشه می دانستم که او بسیار زیرک است».
 
تمجید ترامپ از واکنش پوتین به اوباما:
 
درحالی که رسانه های آمریکایی و اروپایی از تصمیم مسئولان روس برای بیرون راندن دست کم 35 تن از کارکنان سفارت آمریکا در روسیه و کنسولگری های وابسته به آن از این کشور خبر دادند، پوتین روز جمعه در بیانیه ای، مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کرد.
 
پوتین دراین بیانیه اعلام کرد:« ما برای دیپلمات های آمریکایی مشکلی ایجاد نخواهیم کرد و آن ها را اخراج نخواهیم کرد. اعضای خانواده ها و کودکان آن ها را از استفاده از اماکن تفریحی معمول برای حضور در مراسم سال نوی میلادی منع نخواهیم کرد، از کودکان دیپلمات های آمریکایی می خواهیم که در مراسم و جشن های سال نوی میلادی در کرملین حضور یابند».
 
رئیس جمهوری روسیه درعین حال خاطرنشان کرد :«روسیه، طبق قوانین بین المللی فعلی، همه اصول و راه کارها را برای پاسخ مناسب به اقدامات آمریکا دارد».
کد مطلب: 58885| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.