قائم مقام شهردار منطقه یک:

رسیدن به استاندارد های زیست محیطی باید یک تفکر شود

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: رسیدن به استاندارد های زیست محیطی باید از حالت تکلیفی– اداری صرف خارج و یک احساس تعلق به این تفکر، ایجاد شود.
کد مطلب: 58915| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
رسیدن به استاندارد های زیست محیطی باید یک تفکر شود

به گزارش "فرازنیوز" مهندس سید علیرضا حسینی قائم مقام شهردار منطقه یک در جلسه ممیزی سیستم مدیریت زیست محیطی ایزو 14001 و تمدید گواهينامه استاندارد بين المللي آن که با حضور ممیزان شرکت SGS برگزار شد با اعلام مطلب فوق و بیان آیات و روایات قرآنی اظهار داشت: باید در حفظ نعمت های خداوندی بر روی زمین کوشا باشیم و محیط زندگی را برای زیست سالم آماده و مهیا کنیم.


وی گفت : تمامی موارد زیست محیطی از جمله بحث فضای سبز ، آلودگی هوا ، توجه به زمین و...نه به عنوان یک وظیفه اداری به آن رسیدگی شود بلکه لازم است به عنوان یک تفکر اساسی در راس فعالیت ها قرار گیرد.


مهندس حسینی تصریح کرد: ممیزی سیستم مدیریت زیست محیطی ایزو 14001 منطقه توسط ممیزان شرکت SGS  به منظور تاييد انطباق كامل منطقه با الزامات استاندارد ايزو 14001 صورت پذيرفت که بر اساس آن ، شركت گواهينامه دهنده ايزو 14001 به انجام مميزي و ارزيابي ميزان مطابقت و رعايت الزامات استاندارد فوق در سطح منطقه پرداخت و پس از بازرسي و تأييد سيستم توسط شركت مذكور، گواهينامه مذکور به مدت يك سال ديگر تمديد شد.


آسيه اقدسي مدير واحد محيط زيست و انرژي شهرداری منطقه یک نیز  افزود: سيستم مديريت محيط زيست در منطقه با اهداف حفاظت از محيط زيست كه مبتني بر موارد پيشگيري و كاهش مستمر آلودگي هاي محيط زيست، كاهش و بهينه سازي مصرف منابع و انرژي، كاهش و كنترل  پسماندها، حفاظت و گسترش فضاي سبز و  غيره ارتقاء يافته است و در حال حاضر حفظ و نگهداري از این سيستم به طور مؤثر در حال پيگيري است.

کد مطلب: 58915| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.