اعتراف شوهر در ماجرای سقوط مرگبار همسرش

ایران - فرازنیوز: شوهر یک زن که سقوط مرگباری از برج داشت می گوید با زنش درگیر شده و او خودش از پنجره اتاق به پایین پریده است.
کد مطلب: 58925| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۶:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
اعتراف شوهر در ماجرای سقوط مرگبار همسرش

به گزارش مهر، ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه دیروز ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در تماس اهالی ساختمان بلوک E۳ در جریان سقوط  مرگبار زن میانسالی از طبقه ۱۶ ساختمان قرار گرفتند.

در این مرحله ماموران اداره ۱۰ پلیس  آگاهی تهران با توجه به مرموز بودن حادثه در صحنه جرم در برج فرهنگیان حاضر شدند و با جسد زن ۵۰ ساله در پایین ساختمان روبرو شدند.

کارآگاهان برای تحقیقات بیشتر وارد خانه زن شدند و با صحنه به هم ریختگی خانه و شکسته شدن وسایل روبرو شدند.

بدین ترتیب همسر این زن که قاسم ۵۶ ساله که بازنشسته است در تحقیقات ابتدایی به ماموران گفت: زمان حادثه در خانه نبوده و نمی داند چه اتفاقی برای همسرش افتاده است.

این ادعا در حالی بود که به هم ریختگی خانه نشان از وجود قاسم در خانه را داشت که در ادامه این مرد عنوان کرد به هم ریختگی خانه به خاطر درگیری با همسرش بوده اما در ماجرا سقوط مرگبار هیچ نقشی نداشته ام.

قاسم گفت: درگیری من و همسرم بالا گرفت که در یک لحظه زنم به سمت پنجره رفت و خودش را به پایین پرت کرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به تناقض گویی های قاسم بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی دستور بازداشت وی را صادر کرده و متهم برا تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

کد مطلب: 58925| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۶:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.