تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بانک صنعت و معدن با نسخه جدید استاندارد

بانک و بیمه - فرازنیوز: گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 بانك صنعت و معدن، ضمن ارتقا از نسخه 2008 به نسخه 2015، برای یک سال دیگر تمدید شد
کد مطلب: 58940| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۲:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بانک صنعت و معدن با نسخه جدید استاندارد

به گزارش فرازنیوز، گواهی نامه جدید مبتنی بر استاندارد ISO9001 نسخه 2015 میباشد كه در آن بر مواردی مانند مدیریت ریسك، مدیریت دانش و شناخت محیط كسب و كار سازمان و ذینفعان آن تاكید شده است. سیستم مدیریت كیفیت قابلیت استقرار در سازمانها و صنایع مختلف تولیدی و خدماتی را دارد.
گزارش یاد شده می افزاید با توجه به اینكه نسخه 2015 استاندارد ایزو 9001 بر تفكر مبتنی بر ریسك تاكید دارد، ارتقای این طرز تفكر در كنار رویكرد فرایندی، مدیریت دانش و مشتری مداری كه چارچوب كلی استاندارد مذكور را تشكیل داده اند، می تواند بیش از پیش نسبت به اثربخشی تسهیلات اعطایی بانك اطمینان ایجاد كرده و در به ثمر رسیدن برنامه های توسعه ای بانك و كشور نیز تاثیر قابل توجهی داشته باشد.
در این راستا، بانك صنعت و معدن با احترام و پذیرش رعایت الزامات بالادستی، سیستم مدیریت كیفیت (ISO 9001:2015) و اصل بهبود مستمر و با هدف كسب رضایتمندی مشتریان و ذینفعان، با تكیه بر دانش و خلاقیت كاركنان، خدمات خود را در بالاترین سطح كیفیت ارائه می نماید.
شركت بین المللیS.G.S. سوئیس با بیش از 120 سال سابقه فعالیت در زمینه استانداردهای بین المللی با استفاده از نیروی انسانی متخصص، ممیزی سیستم مدیریت كیفیت در بانك صنعت و معدن را بر عهده داشته است.
موفقیت یادشده در راستای رسالت این بانک توسعه ای و با تعهد و مشارکت مدیریت و کارکنان بانک و در پی اقدامات انجام شده جهت ارتقای اثربخشی نظام مدیریت کیفیت، بهبود مستمر فرایندها و مشتری مداری بدست آمده است.
یاد آور می شود بانک صنعت و معدن نخستین بانک ایرانی است که از سال 1384 موفق به اخذ و تمدید اعتبار گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، درسطح کلیه فرایندهای اصلی و پشتیبان بانك در ستاد و شعب سراسر کشور شده است.

کد مطلب: 58940| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۲:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.