مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی:

فعالیت های اقتصادی تأمین اجتماعی در راستای نفع جمعی و ارتقاء خدمات این سازمان است

کار و تعاون - فرازنیوز: مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی گفت: فعالیت های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی در راستای نفع جمعی و ارتقاء خدمات این سازمان به جامعه تحت پوشش است.
کد مطلب: 59146| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۰:۱۰| نسخه چاپی
فعالیت های اقتصادی تأمین اجتماعی در راستای نفع جمعی و ارتقاء خدمات این سازمان است

به گزارش فرازنیوز، دکتر سید تقی نوربخش افزود: شفافیت فعالیت های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یک اصل و راهبرد مدیریتی مورد توجه قرار دارد و بر همین اساس ٧٠ درصد سرمایه گذاری سازمان در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین ٣٠ درصد سایر سرمایه گذاری ها در بورس عرضه شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی نیز در این دیدار گفت: سازمان تأمین اجتماعی با توجه به دایره شمولی که دارد در آرامش جامعه اثرگذار است.

وی با بیان اینکه با وجود قانون تأمین اجتماعی اقشار کم درآمد آرامش دارند، افزود: امکان همکاری آستان قدس رضوی و سازمان تأمین اجتماعی در حوزه های فرهنگی، اعزام زائران و فعالیت های اقتصادی وجود دارد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی فعالیت فرهنگی را از اولویت های همکاری آستان قدس رضوی و سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و گفت: مقام معظم رهبری بر مسائل فرهنگی تأکید فرموده اند و با توجه به جمعیت گسترده تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در این بخش می توان کار زیادی انجام داد.

وی بر لزوم همکاری حوزه های فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی و آستان قدس رضوی تأکید کرد و گفت: در مورد زیارت باید با همکاری کامل هزینه زیارت را کاهش دهیم چرا که زیارت یکی از مصون سازترین راهها برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی است و می تواند جامعه را از آسیبهای مختلف مصون کند.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه اصل گردش مالی در آستان بر نذورات و وقف است، افزود: کار اقتصادی باید برای کمک به محرومان باشد و در این حوزه هم با سازمان تأمین اجتماعی می توانیم تعامل داشته باشیم.

دکتر رضا راعی، قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این دیدار گفت: برنامه ریزی از مهمترین اولویتهای سازمان تأمین اجتماعی است و در این راستا برنامه راهبردی ٥ ساله این سازمان تهیه شده است.

وی با بیان اینکه تنوع فعالیت های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی زیاد است، افزود: امکان مشارکت و سرمایه گذاری مشترک با آستان قدس رضوی برای این سازمان وجود دارد.

کد مطلب: 59146| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.