ادای احترام ولایتی به آتش‌نشانان

سیاست داخلی - فرازنیوز: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت تعدادی از عزیزان ایثارگر و فداکار آتش نشان در حادثه پلاسکو به آنان ادای احترام کرد.
کد مطلب: 59183| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۳:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
ادای احترام ولایتی به آتش‌نشانان

به گزارش ایرنا، متن پیام تسلیت علی اکبر ولایتی به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

"ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا"

آتش نشانان عزیز که همیشه نام آنان با فداکاری و ایثار عجین بوده و هست بار دیگر در اذهان ملت بزرگ و شریف ایران نام خود را به بزرگی و عظمت ثبت نمودند و یاد شهدای حادثه دلخراش آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکوی تهران برای همیشه رنده خواهد بود.

بی‌تردید نمی‌توان بزرگی و عظمت انسان‌های شریفی که جان خود را برای احیاء و نجات دیگر انسان به به خطر می اندازند توصیف نمود، انسان های فداکاری که مخلصانه و ایثارگرانه با علم و آگاهی به خطرات، در این مسیر گام نهادند و چون همیشه در کنار مردم شریف ایران و این بار در حادثه پلاسکو ، حضور یافتند و تعدادی از این عزیزان نیز به شهادت رسیدند.

دلاور مردانی که برای خاموش نمودن آتش و نجات جان انسان ها عاشقانه و با گذر از خود برای نجات انسان‌های گرفتار به آتش زدند و خود خاموش شدند هر چند که ایثارگری آنان زنده خواهد ماند .

این ضایعه تاسف بار را به همه آتش نشانان و نیروهای امدادی کشور و خانواده های داغدار ایشان و ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت عرض نموده، برای شهدای حادثه درجات عالی و برای خانواده‌های داغدار صبر آرزومندم.

علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

کد مطلب: 59183| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۳:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.