آسمان تهران برفی می‌شود

محیط زیست گردشگری - مدیر کل پیش بینی هوا سازمان هواشناسی از ورود یک جبهه سرد و بارشی به آسمان کشور خبر داد. وی گفت: از ساعات پایانی امروز شنبه 9 بهمن ماه شاهد ورود یک جبهه سرد جدید به آسمان کشور خواهیم بود و در پی این اتفاق برخی نقاط کشور از جمله تهران بارش برف را خواهند داشت.
کد مطلب: 59303| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۵:۹:۱۰| نسخه چاپی
آسمان تهران برفی می‌شود

به گزارش میزان، مدیر کل پیش بینی هوا سازمان هواشناسی از ورود یک جبهه سرد و بارشی به آسمان کشور خبر داد.
 
احد وظیفه گفت: بارش ها در نیمه غربی،‌شمال و مرکز کشور ادامه داشته و در دامنه های زاگرس و همچنین رشته کوه ها شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: در ارتفاعات البرز بارش ها به صورت برف بوده و سواحل کشور نیز تحت تاثیر ابرهای باران زا هستند.

مدیر کل پیش بینی هوا سازمان هواشناسی با اشاره به خروج یک سامانه بارشی از روز دوشنبه از محدوده شمال شرق کشور اظهار کرد: در شمال شرق کشور و همچنین منطقه غرب از روز دوشنبه شاهد کاهش بارش ها و خروج سامانه بارشی هستیم.

وظیفه با ارائه آماری از بیشترین بارش ها طی 24 ساعت گذشته در کشور تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته دماوند،‌ کردستان،‌ انزلی،‌خرم آباد و رشت بیشترین بارش ها را داشته اند.

وی از ورود جبهه سرد هوا به کشور خبر داد و خاطر نشان کرد: از ساعات پایانی امروز شنبه 9 بهمن ماه شاهد ورود یک جبهه سرد جدید به آسمان کشور خواهیم بود  و در پی این اتفاق برخی نقاط کشور از جمله تهران بارش برف را خواهند داشت.

مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دمای تهران از فردا اذعان کرد: دمای هوای شهر تهران فردا به منفی 2 درجه خواهد رسید و در این شرایط بارش برف و باران را خواهیم داشت.

کلید واژه ها: جامعه ، برف ، تهران
کد مطلب: 59303| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۵:۹:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.