تخریب طبقه هفتم علاءالدین تا 2 هفته دیگر

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: فرماندار تهران با دفاع از عملکرد شورای تامین در ماجرای تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: دوست نداشتیم وارد این مناقشات شویم.
کد مطلب: 59440| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۷:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
تخریب طبقه هفتم علاءالدین تا 2 هفته دیگر

به گزارش ایلنا، عیسی فرهادی در جلسه شورای اداری شهرستان تهران درباره ماجرای پاساژ علاالدین و تخریب طبقه غیرقانونی این پاساژ و در واکنش به اینکه گفته شده فرمانداری مانع تخریب علاالدین شده است، گفت: صاحب علاالدین در سال ۹۱ اقدام به احداث طبقه هفتم کرده بود و حتی ۲۳ میلیارد تومان به عنوان عوارض پرداخت کرد، با این حال کمیسیون ماده ۱۰۰ حکم تخریب داد و دیوان عالی هم تایید کرد.

وی با بیان اینکه نظام مهندسی نامه‌ای به فرمانداری داد که کسبه آنجا دچار مشکل خواهند شد، گفت: کل تاسیسات پاساژ در طبقه هفتم جای داده شده بود و اگر می‌خواست تخریب شود؛ کل کسبه با مشکل مواجه می‌شدند.

فرماندار تهران اضافه کرد: شورای تامین پیگیری و اعلام کرد که باید به بهترین شکل تخریب شود تا آسیبی وارد نکند. در حال حاضر هم صددرصد دیوارها برداشته شده و ۷۰ درصد سقفش هم برداشته شده است. ۱۰الی ۱۴ روز دیگر مابقی این طبقه تخریب خواهد شد.

وی افزود: ۲۵۰۰ حکم تخریب در این ۳ سال اخیر در تهران انجام دادیم که در ۳۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده است. دوست نداشتیم وارد این مناقشات شویم و باید در اینجا از شورای تامین دفاع می‌کردم.

کد مطلب: 59440| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۷:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.