ارائه آخرین اطلاعات و اخبار راه های کشور به هموطنان و مسافران جاده ای

راه و مسکن - فرازنیوز: ظهر امروز وزیر راه و شهرسازی به طور سرزده در مرکز مدیریت راه های کشور حاضر و از وضعیت راه های کشور از طریق دوربین های نظارت تصویری و ارائه خدمات به هموطنان بازدید کرد.
کد مطلب: 59627| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۷:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
ارائه آخرین اطلاعات و اخبار راه های کشور به هموطنان و مسافران جاده ای
به گزارش "فرازنیوز"  دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی دراین بازدید ضمن گفت و گو با عوامل حاضردر مرکز مدیریت راه های کشور و ابراز رضایت از ارائه اطلاعات به موقع به هموطنان اظهار داشت: دریافت اطلاعات به هنگام در تمام بخش ها به ویژه از وضعیت راه های کشور حق مسلم شهروندان و درراستای حقوق شهروندی است که خوشبختانه با امکانات و تجهیزات فراهم شده در این مرکز این امر به شایستگی در حال انجام است.
 
دکتر آخوندی با تقدیر از تمام تلاش گران حاضر در جاده های کشور به ویژه راهداران تلاشگر که در زمستان سال جاری به طور شبانه روزی مشغول خدمات رسانی هستند افزود: چنانچه هموطنان در شرایط خاص بارندگی و مه و کولاک از سفرهای غیر ضروری پرهیز نموده و همکاری لازم را با نیروهای امدادی پلیس راه و راهداران داشته باشند یقینا هم ارائه خدمات برای همکاران راحت تر خواهد بود و هم ایمني مسافران و استفاده کنندگان از راه ها تامین و تضمین خواهد بود. 
 
وی با تاکید بر آمادگی کامل بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای در طرح سفرهای زمستانی و در ادامه طرح سفرهای نوروزی با یکی از مسافران جاده ای با شماره تلفن 141 جهت اطلاع از وضعیت راه ها تماس گرفته بود؛ صحبت کرد. 
 
گفتنی است در این بازدید مهندس داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گزارشی از روند پیشرفت طرح های IT ارائه نمود. 
 
اضافه می نماید معاونین و جمعی از مدیران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز در بازدید وزیر راه و شهرسازی از مرکز مدیریت راه های کشور حضور داشتند. 

کد مطلب: 59627| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۷:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.