قتل عجیب کودک هفت ساله در کرمان

ایران - فرازنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قتل کودک هفت ساله یک قتل عادی و ناشی از مراقبت نکردن صحیح والدین از فرزندشان بوده است.
کد مطلب: 59700| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۱:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
قتل عجیب کودک هفت ساله در کرمان

به گزارش ایرنا، سردار رضا بنی اسدی فر افزود: کودک هفت ساله ای که به قتل رسید چند روز قبل از یک محله که اغلب سکنه آن افاغنه هستند ربوده شده و مفقودی وی به پلیس اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه بررسی های پلیس بلافاصله پس از گزارش این موضوع آغاز شد ادامه داد: 6 روز بعد از مفقود شدن این کودک، جنازه وی در خرابه ای حوالی منزل مسکونی شان پیدا شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان تاکید کرد: کار شناسایی قاتل یا قاتلان این کودک به صورت شبانه روزی توسط نیروهای متخصص پلیس در دست انجام است.

بنی اسدی فر با اشاره به طرح برخی شایعات درباره ربوده شدن اجزای قابل پیوند جنازه این کودک اظهار کرد: تمام اجزای داخلی و قابل پیوند بدن این کودک وجود داشته و تنها قسمتی از صورت و دست های وی توسط حیوانات وحشی آسیب دیده است.

وی اظهار کرد: باید توجه داشت که انجام پیوند اعضا بدن در شرایط خاص، زیر نظر کادر پزشکی مجرب و متخصص، در بیمارستان مجهز و طی فرآیند پیچیده و زمان بر امکان پذیر است.

بنی اسدی فر بر بررسی و تحلیل مسائل از سوی افراد جامعه تاکید کرد و افزود: مردم باید با بینش صحیح جلوی ترویج شایعات را بگیرند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تاکید کرد: نیروی انتظامی با پیگیری پلیس فتا با افراد یا گروه هایی که در فضای مجازی اقدام به نشر اکاذیب و مطالب خلاف واقع می کنند به شدت و قاطعانه برخورد می کند.

وی به اقتدار و تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس برای تامین و ارتقای امنیت جامعه اشاره و بیان کرد: اغلب افرادی که اقدام به طرح مسائل خلاف واقع در فضای مجازی می کنند اقدامات مقتدرانه پلیس از جمله آزادی گروگان پنج ساله در کمتر از 20 ساعت و دستگیری قاتل 10 نفر در شهرستان فهرج را ظرف 72 ساعت در استان سیستان و بلوچستان را نادیده می گیرند.

وی به خانواده ها توصیه کرد همواره مراقب فرزندان و نیز مراودات خود باشند.

کد مطلب: 59700| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۱:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.