هوای تهران‌ از فردا ناسالم برای همه گروه‌ها

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: در شهر تهران روز سه‌شنبه هفته جاری به سبب تجمع آلاینده، غلظت آلاینده‌ها افزایش می‌یابد و شاخص کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای همه گروه‌های سنی می‌رسد از این رو به بیماران قلبی و تنفسی توصیه می‌شود از تردد غیرضروری در شهر خود‌داری کنند.
کد مطلب: 59729| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۵:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
هوای تهران‌ از فردا ناسالم برای همه گروه‌ها

به گزارش فارس، براساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی و هواشناسی امروز گردوغبار در جنوب غرب و بخش‌هایی از جنوب کشور وجود دارد که‌ از اواسط وقت امروز از غلظت گردوغبار در این نواحی در حال کاسته شدن است.

در سه روز آینده جوی آرام در اغلب مناطق کشور حاکم است و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

‌کیفیت هوا امروز و فردا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود.

در شهر تهران روز سه‌شنبه به سبب تجمع آلاینده‌ها از روزهای قبل، غلظت آلاینده‌ها افزایش خواهد یافت و پیش‌بینی می‌شود که شاخص کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای همه گروه‌های سنی برسد، از این رو به بیماران قلبی و تنفسی توصیه می‌شود از تردد غیر ضروری در شهر خود‌داری کنند.  

دمای هوا در سه روز آینده در سطح کشور روند افزایشی دارد و امروز شرق خلیج فارس مواج است.

آسمان تهران فردا صاف همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود که این شرایط روز سه‌شنبه نیز حاکم است؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 7 و منفی 1 درجه خواهد بود.

روز آینده ارومیه، زنجان و سنندج با کمینه دمای 12 درجه زیر صفر و همدان با کمینه دمای 15 درجه زیر صفر سردترین مراکز استان‌ و بندرعباس با بیشینه دمای 24 درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان است.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 28 بهمن ماه 112.4 میلی‌متر ثبت شد؛ میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 139.4 میلی‌متر بود که بارش سال‌جاری فعلا،ً 80.6 درصد سال گذشته است.

کد مطلب: 59729| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۵:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.