(عکس) طلاق بازیگر زن از همسر کارگردانش

فرهنگ و هنر - فرازنیوز: البته تمام این اطلاعات از طریق یکی از منابع نزدیک به این زوج درز پیدا کرده است و معلوم نیست حقیقت داشته باشد.
کد مطلب: 59873| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۷:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
(عکس) طلاق بازیگر زن از همسر کارگردانش

به گزارش ایلنا، براساس اعلام مجله Us Weekly، جنیفر گارنر و بن افلاک پس از دو سال جدایی آماده می‌شوند تا به طور رسمی از یکدیگر طلاق بگیرند.
 

(عکس) طلاق بازیگر زن از همسر کارگردانش
 

البته تمام این اطلاعات از طریق یکی از منابع نزدیک به این زوج درز پیدا کرده است و معلوم نیست حقیقت داشته باشد.

شخص جنیفر گارنر به عنوان اولین نفر، فرم دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه کرده است.

گزارشات حاکی از آن است که بن افلک نیز از خانه مشترک خود در برنت وود (Brentwood) اسباب کشی کرده است.

جنیفر گارنر در سال گذشته، مصاحبه‌ای تاثیرگذار و البته گریه‌آور در مورد رابطه خود با بن افلک داشت، جنیفر گارنری که به خاطر هر سه فرزند خود؛ ویولت 11 ساله، سرافینای 8 ساله و ساموئل 4 ساله همچنان رابطه خود را به نحوی حفظ کرده است.

جنیفر گارنر به مجله Vanity Fair گفت: بِن عشق زندگی من است. من با او، چه کاری می‌توانم انجام بدهم؟ بن بهترین شخصیت و همچنین جذاب‌ترین و بخشنده‌ترین فرد در هر مجلسی است.

او فقط شخصیت پیچیده‌ای دارد و من همیشه می‌گویم که وقتی خورشید به روی شما می‌تابد، شما می‌توانید آن را حس کنید و وقتی که خورشید جای دیگری بتابد، سرما همه جا را فرا می‌گیرد. بن می‌تواند شما را در یک سایه بزرگ فرو ببرد.

هرچند که احتمالاً ازدواج بن افلک و جنیفر گارنر به زودی به پایان می‌رسد، اما این دو برای همیشه بخشی از زندگی هم خواهند بود، تنها به این دلیل که این دو سلبریتی و بازیگر Actor مشهور، والدین سه فرزند خود هستند. گزارشات حاکی است که این دو بازیگر قصد دارند تا برای بزرگ کردن فرزندان خود با یکدیگر مشارکت داشته باشند.

یک منبع آگاه به مجله Us Weekly گفته است: مهم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد، بن و جنیفر به بزرگ کردن فرزندان خود به عنوان یک خانواده متعهد هستند و این کار را نیز خواهند کرد. هر دوی آنها به اهمیت خانواده آگاه هستند و خود را متعهد می‌دانند.

کد مطلب: 59873| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۷:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶  ,   April 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.