سردار ادیبی در نشست خبری راهیان نور خبر داد:

"من انقلابی‌ام" شعار امسال راهیان نور/ دست‌اندرکاران راهیان نور به دیدار رهبر انقلاب می‌روند

فرهنگ و هنر - فرازنیوز:دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت : دفاع مقدس به عنوان یک میراث گران‌بها امروز در دستان ما است و باید تلاش کنیم تا ارزش‌های این میراث منتقل شود. راهیان‌ نور جریانی را برای تولید قدرت ملی و افکار مردم ایران به وجود می‌آورد.
کد مطلب: 59909| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۳:۲:۱۰| نسخه چاپی

 به گزارش فرازنیوز، نشست خبری راهیان نور جنوب کشور صبح امروز با حضور سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور و احمد رحیمی‌زاده مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل راهیان نور کشور برگزار شد.
 
سردار ادیبی در ابتدای این نشست با درود بر ارواح شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: این روزها مصادف با ایام شهادت حضرت زهرا (س)، انجام عملیات خیبر و شهادت فرماندهان شهید خرازی، همت، کریمی و باکری است. یکی از وظایف راهیان نور جلوگیری از تحریف حوزه دفاع مقدس است. راهیان نور محور توسعه جناح مومن فرهنگی است. جریانی که همه مردم علاقه‌مند به انقلاب اسلامی را در برمی‌گیرد.
 
وی با اشاره به حضور 6 میلیون نفری مردم در اردوهای راهیان‌ نور افزود: حضور گسترده مردم در اردوی راهیان نور نشان‌دهنده پای‌بندی مردم به آرمان‌های انقلاب است. راهیان نور کارگاه پرورش جوانان مومن انقلاب اسلامی برای به دست گرفتن آینده کشور است.
 
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور گفت: دفاع مقدس برآمده از حوادث بی نظیری بود که در سایه تلاش و مجاهدت مردم، نیروهای مسلح و خانواده‎های شهدا در مقابله با دشمن به وجود آمد.
 
سردار ادیبی با بیان اینکه راهیان‌ نور ضرورتی است تا تاریخ را به مردم معرفی کنیم، اظهار داشت: دفاع مقدس به عنوان یک میراث گران‌بها امروز در دستان ما است و باید تلاش کنیم تا ارزش‌های این میراث منتقل شود. راهیان‌ نور جریانی را برای تولید قدرت ملی و افکار مردم ایران به وجود می‌آورد.
 
وی ادامه داد: راهیان‌ نور یکی از قدرتمندترین جریان‌ها برای پرورش جریان مومن انقلابی برای تاثیرگذاری مثبت در فرهنگ عمومی کشور و جلوگیر از آسیب‌ها در جنگ فرهنگی است. تلاش جریان راهیان‌ نور در دستگاه‌های مختلف مردمی و دولتی باعث برکات فراوانی برای کشور شده است و مردم از این اقدام فرهنگی استقبال می‌کنند.
 
دبیر ستاد مرکزی راهیان‌ نور افزود: توسعه کمّی راهیان‌ نور از یک استان به هفت استان خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان،‌ هرمزگان، آذربایجان و بوشهر نشان‌دهنده علاقه‌مندی مردم به تاریخ دفاع مقدس است.
 
وی تصریح کرد: الگوبرداری از شخصیت‌های دفاع مقدس و توسعه کمّی و کیفی در راهیان نور مشهود است.

سردار ادیبی همچنین از دیدار دست‌اندرکاران راهیان‌ نور با رهبر انقلاب اسلامی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم جهت دیدار خادمین، راویان و دست‌اندرکاران راهیان‌ نور با مقام معظم رهبری و همچنین حضور سرلشکر باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در جلسه سیاست‌گذاری راهیان نور صورت گرفته است.
 
دبیر ستاد مرکزی راهیان‌ نور با بیان اینکه «من انقلابی‌ام» شعار امسال راهیان نور است، تاکید کرد: راهیان نور متعلق به هیچ دسته‌بندی و قومیتی نیست؛ بلکه متعلق به همه مردم ایران است.

 

کد مطلب: 59909| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۳:۲:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.