فدراسیون فوتبال عراق خبر داد

ایران - عراق؛ ۲۸ اسفند در ورزشگاه آزادی

ایران - فرازنیوز: سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق از موافقت فدراسیون فوتبال ایران با برگزاری یک دیدار دوستانه در تهران خبر داد.
کد مطلب: 59921| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۷:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
 ایران - عراق؛ ۲۸ اسفند در ورزشگاه آزادی

به گزارش ایسنا و به نقل از السومریه، با وجود این که فدراسیون فوتبال ایران پیش از این از مخالفت خود با برگزاری دیدار دوستانه با تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق خبر داده بود اما به نظر می‌رسد که این دیدار دوستانه برگزار خواهد شد.

راضی شنیشل، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق در گفت‌وگویی که با سایت السومریه داشت، گفت‌: فدراسیون فوتبال عراق به من خبر داد که فدراسیون فوتبال ایران با برگزاری دیدار دوستانه موافقت کرده است. این دیدار دوستانه هم به سود تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران است و هم به سود ما چرا که هر دو تیم خود را آماده انتخابی جام جهانی می کنند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق تاکید کرد که این دیدار دوستانه ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) در ایران برگزار خواهد شد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران عملکرد خوبی در دور رفت انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت و با یازده امتیاز در صدر جدول رده‌بندی گروه خود قرار دارد این‌ در حالی است که عراق ناامید کننده ظاهر شده و از پنج بازی خود تنها یک بار پیروز شده و چهار بار تن به شکست داده است.

تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق در دیدار نخست خود در دور برگشت باید به مصاف استرالیا برود این‌ در حالی است که ایران به مصاف قطر می‌رود.

کد مطلب: 59921| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۷:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶  ,   July 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.