جواد خیابانی:خوب بود دروغ می‌گفتم؟

ایران - فرازنیوز: جواد خیابانی که باید بازی مهم لسترسیتی و لیورپول را از شبکه ورزش گزارش می کرد، برای دقایقی خواب ماند و دوباره سوژه شد.
کد مطلب: 59948| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۳:۱:۱۰| نسخه چاپی
جواد خیابانی:خوب بود دروغ می‌گفتم؟

جواد خیابانی در گفت و گو با خبرآنلاین، درباره اینکه به خاطر خواب ماندن در دقایق نخست بازی لسترسیتی و لیورپول سوژه رسانه شده است، توضیح داد. او در این باره گفت:«راستش نمی دانم چرا این قدر از اینکه راستش را گفتم و عذرخواستم، دارم مواخذه می شوم؟ خیلی سخت بود روی آنتن به دروغ بگویم مثلا تصادف کردم و همه هم برایم دل بسوزانند که بنده خدا تصادف کرده اما خودش را رسانده است؟ من دقایقی دیر رسیدم و از این بابت عذر می خواهم. می شد هیچ حرفی نزنم، می شد بگویم تصادف کردم، می شد هم راستش را بگویم. انتخاب من این بود که راستش را بگویم و خوشحالم که روی آنتن با مردم صادق بودم.»

اما چه شد که جواد خواب ماند؟ او که ساعاتی قبل از این ، در شبکه 3 اجرا داشت ، چطور  یکدفعه خوابش برد؟ خودش توضیح می دهد:«راستش قبلش در شبکه سه برای بازی استقلال اجرا داشتم و بعد هم که بازی لیورپول با من بود. گفتم بین دو تا بازی بروم در ماشین یک خرده در اینترنت درباره دو تیم اطلاعات تکمیلی بگیرم. داشتم اخبارشان را می خواندم که چشمانم سنگین شد. فکر کنم ساعت حدود یازده خوابم برد  و تا 11:30 خوابیدم. فکر کنم دقیقش 11:33 بود که بیدار شدم .

دویدم از پارکینگ جلوی ساختمان پخش تا رسیدم به استودیو ، آن هم یک 5 دقیقه ای طول کشید. در این مدت هم که همکار خوبم آقای علیپور داشت بازی را گزارش می کرد. من هم همان اولش عذر خواستم و راستش را گفتم. خوشحالم که به مردم راستش را گفتم و باید عذرخواهی می کردم که کردم.»

کد مطلب: 59948| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۳:۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.