مهلت ارائه مدارک خبرنگاران برای طرح ترافیک

اجتماعی - فرازنیوز: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: خبرنگاران متقاضی دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک سال 96 تا 15 اسفند ماه جاری مهلت دارند مدارک خود را به این مرکز تحویل دهند.
کد مطلب: 59999| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۳:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
مهلت ارائه مدارک خبرنگاران برای طرح ترافیک

به گزارش ایرنا، شهرام گیل آبادی افزود: کار بررسی مدارک دریافتی خبرنگاران متقاضی طرح درحال انجام است و افراد واجد شرایط دریافت آرم به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری معرفی می شوند.

وی با تاکید بر اینکه فرایند دریافت مدارک خبرنگاران از ١٨ بهمن ماه آغاز شده تصریح کرد: مهلت اعلام شده(15 اسفند) آخرین فرصت تحویل مدارک خبرنگاران بوده و این زمان تمدید نخواهد شد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران افزود: برای سهولت کار خبرنگاران در فرایند دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک سال ٩٦، این مرکز در نظر دارد تا پایان سال جاری واجدان شرایط را معرفی کند.

وی گفت: متقاضیان باید تا 15 اسفند مدارک خود را به معاونت رسانه مرکز ارتباطات شهرداری تهران واقع در خیابان ولیعصر(عج)- نرسیده به میرداماد- خیابان دامن افشار تحویل دهند.

در کلانشهر تهران 2 طرح محدودیت تردد شامل طرح ترافیک و زوج و فرد خودرو با هدف کاهش بار ترافیکی مناطق مرکزی شهر و همچنین میزان آلودگی هوا اعمال می شود.

زمان اجرای طرح ترافیک شهر تهران در روزهای غیرتعطیل از ساعت 6:30 تا 17 و در روزهای پنجشنبه تا ساعت 13 است.

ورود خودرو به محدوده طرح ترافیک تهران منوط به داشتن مجوز طرح است و خودروهای متخلف 400 هزار ریال جریمه می شوند.

کد مطلب: 59999| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۳:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.