اختلاف برانکو با رضاییان از کجا کلید خورد؟

ایران - فرازنیوز: برانکو ایوانکوویچ مدت‌هاست که رابطه خوبی با رامین رضاییان ندارد و این موضوع در رفتار این مربی کروات به خوبی دیده می‌شود؛ به طوری که حتی رضاییان بعد از گلزنی برای پرسپولیس هم با واکنش مثبتی از سوی برانکو روبه‌رو نمی‌شد.»
کد مطلب: 60012| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۶:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
اختلاف برانکو با رضاییان از کجا کلید خورد؟

به گزارش نامه‌نیوز، «خیلی‌ها به تصور این که رضاییان بابت حرکات ابتدای فصل و رفتن عجیبش به لیگ برتکیه باعث شده تا برانکو رفتار خوبی با او نداشته باشد؛ در حالی که اصل موضوع به سال قبل برمی‌گردد.

فصل گذشته پرسپولیس باید در تاریخ ۱۸ بهمن در اصفهان و در رقابت‌های جام حذفی به مصاف ذوب‌آهن می‌رفت و در حالی که پرسپولیس برای آن بازی نیاز مبرمی به رضاییان داشت اما این بازیکن به بهانه بیماری به اصفهان نرفت و در حالی که پرسپولیس در اصفهان مغلوب ذوب‌آهن شد، رضاییان طبق شنیده‌ها سر از شمال کشور درآورد که این موضوع خشم برانکو را در پی داشت.

حتی بعد از این بازی رضا نورمحمدی، کاپیتان وقت تیم پرسپولیس در مصاحبه‌ای بازیکنی که بی‌دلیل خودش را بیمار جلو داد تا به اصفهان نیاید را بی‌غیرت و بی‌تعصب خواند و این موضوع جرقه کینه رضاییان را در ذهن برانکو روشن کرد.

بعد از این اتفاق برانکو هرگز روی خوشی به رضاییان نشان نداد و حتی در محافل خصوصی عنوان کرده بود که بازیکنی که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهد، به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.»

کد مطلب: 60012| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۶:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.