انتصاب مدير امور مهندسي نرم افزار بانك ايران زمين

بانک و بیمه - فرازنیوز: طي حكمي از سوي مدير عامل بانك ايران زمين، مديرامور مهندسي نرم افزار اين بانك منصوب شد.
کد مطلب: 60034| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۶:۲:۱۰| نسخه چاپی
انتصاب مدير امور مهندسي نرم افزار بانك ايران زمين

به گزارش "فرازنیوز" ، عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل اين بانك در مراسم معارفه مدير امور مهندسي نرم افزار كه با حضور قائم مقام مديرعامل، اعضاي هيئت عامل و مديران بانك در ساختمان مركزي برگزار شد، ضمن تشكر از همكاران آي تي گفت: با توجه به فضاي حاكم بر كسب و كار در حوزه بانكداري، يكي از بخش هايي كه مي‌تواند در جهت دهي بانك به سمت چشم انداز نقش مهمي را ايفا كند واحد آي تي است.


وي افزود: در همين راستا از حسن صيحاني جهت مديريت امور مهندسي نرم افزار دعوت به عمل آمد تا با همكاري و كار تيمي باعث تعالي بيش از پيش بانك شده و سبب غرور و افتخار بيشتر از گذشته شود.


در ادامه مجتبي شيرواني هرندي قائم مقام مديرعامل ضمن تبريك و ابراز خرسندي از انتصاب مدير امور مهندسي نرم افزار و تكميل تر شدن ساختار بانك افزود: حسن صيحاني يكي از مديران توانمند و با دانش در حوزه آي تي است؛ كه كار تيمي را به معني واقعي انجام مي دهد.


در اين مراسم، فرهاد اينالويي معاون فن آوري اطلاعات از مهم بودن نقش نرم افزار و سيستم هاي بانكي سخن به ميان آورد و اظهار داشت : واحد نرم افزار بانك متشكل از مديريت امور مهندسي نرم افزار و دو اداره پشتيباني نرم افزار و توسعه نرم افزار خواهد بود.


در بخش ديگري از اين مراسم حسن صيحاني سخنان خود را با تشكر و ابراز خرسندي از حضور در جمع مديران ارشد بانك ايران زمين آغاز كرد و ابراز اميدواري كرد كه بتواند با اقدامات مبتني بر برنامه‌ريزي در راستاي نيل به اهداف تبيين شده قدم بردارد.


وي فارغ التحصيل رشته مهندسي نرم افزار از دانشگاه شهيد بهشتي و جزو اولين فارغ التحصيلان پس از انقلاب فرهنگي است كه در شركت هايي همچون خودرو سازي سايپا ديزل، ايران كاوه سابق و سايپا مشغول به كار بوده است.


صيحاني كار بانكي خود را به عنوان كارشناس و رييس اداره توسعه نرم افزار و در سال ۸۰ با تاسيس بانك پارسيان و به دعوت اين بانك آغاز كرده و به مدت ۱۰ سال در اين بانك مشغول به كار بوده است. وي در ۵ سال و نيم اخير به عنوان مدير نرم افزار در بانك اقتصاد نوين ايفاي نقش كرده است.
وي در پايان بر كار تيمي به عنوان تنها عامل موفقيت سازمان تاكيد كرد و شناخت كامل نرم افزارهايي كه بانك با آنها در حال انجام كار است را از الزامات كاري بانكي دانست.

کد مطلب: 60034| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۶:۲:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.