رونمایی ازکارت باشگاه رفاهی شمس شهریار ویژه کارکنان و بازنشستگان شهرداری

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: طی مراسمی و با حضور مدیرعامل شرکت بازرگانی و بهره‌برداری کارکنان شهرداری تهران و سایر اعضای باشگاه رفاهی شمس شهریار از کارت « باشگاه رفاهی شمس» ویژه کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران، رونمایی شد.
کد مطلب: 60044| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
رونمایی ازکارت باشگاه رفاهی شمس شهریار ویژه کارکنان و بازنشستگان شهرداری

به گزارش "فرازنیوز" در این مراسم عبدالکریم بابارضا با بیان این که با راه اندازی این باشگاه تمام کارکنان و بازنشستگان شهرداری می‌توانند از امکانات رفاهی،تخفیفی و اعتباری ویژه برخوردار شوند، گفت: باشگاه رفاهی شمس شهریاربا در اختیار داشتن سهام 16 شرکت کنترلی و غیر کنترلی، دارای حدود 68 هزار سهامدار می باشد که با احتساب سایر اعضای خانواده آنها ما باید به  400 هزار نفر خدمات رسانی کنیم.

 

وی با بیان این که ما در دو حوزه بازرگانی و عمرانی وظایف مشخصی داریم که باید انجام دهیم، تصریح کرد:  در نهایت تراز مالی شرکت و سوددهی آن را باید به نوعی مدیریت کنیم تا به سود تمام سهام‌ دارانمان یعنی کارکنان و بازنشستگان شهرداری تمام شود.

 

بابا رضا افزود:  ارائه خدمات برای افزایش رفاهیات کارکنان شهرداری از وظایف ما محسوب می‌شود. بارها اقدام به تهیه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم آنهم با قیمتی پایین کرده‌ایم تا خانواده‌ها به راحتی بتوانند از خدمات مورد نیازشان استفاده کنند. در همین راستا شبکه فروش مجازی «نت شمس» را طراحی کرده‌ایم که در همین راستا و با تمهیدات اندیشیده شده ازهفته آینده کالاهای اساسی را با قیمتی پایین به سهامداران خود ارائه خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت بازرگانی و بهره‌برداری کارکنان شهرداری تهران ادامه داد : «باشگاه شمس شهریار» را نیز صرفا برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران راه‌اندازی کرده‌ایم.در این باشگاه خدمات رفاهیِ بالاتر و ارزان‌تر از چیزی که در «نت شمس» مورد استفاده عموم واقع می‌شود، در اختیار خانواده بزرگ شهرداری تهران قرار می‌گیرد. با تولیدکنندگان متعددی گفت‌وگو کرده‌ایم تا محصولاتشان را بتوانیم در قالب باشگاه به کارکنان ارائه دهیم. در این میان هم تولیدکننده ایرانی تقویت می‌شود و محصولاتش را راحت‌تر می‌فروشد و هم خریدار از پیشنهاد‌ها و بسته‌های متعدد تخفیفی و خرید اقساطی بهره‌مند می‌شود.

 

وی تاکید کرد که افتتاح این باشگاه قطعا خبر خوبی برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران خواهد بود. او گفت: تمام کارها انجام شده است و به‌زودی از این خدمات رونمایی خواهد شد. این اتفاق آنقدر نزدیک است که مردم، کارکنان و بازنشستگان شهرداری می‌توانند برای خرید عیدشان از این امکانات استفاده کنند.

 

بابازاده هدف از این کار را حذف واسطه ها، در دسترس بودن کالاهای مورد نظر اعضاء، کاهش قیمت تمام شده کالا، بالا بردن قدرت خرید اعضاء با ارائه تسهیلات ویژه به همراه ارائه کالاهای باکیفیت داخلی با نازلترین قیمت، قید کرد و گفت: در مرحله دوم این طرح در آینده نزدیک سعی داریم که با عضو گیری از افراد خارج از سازمان، این طرح را گسترش دهیم که جزئیات آن نیر بزودی اعلام خواهد شد.

کد مطلب: 60044| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.