کشف یک کیلو طلا زیر ۸۵ تن زباله!

اقتصادی - مسئول واحد خدمات شهری شهرداری بوکان گفت: با تلاش پاکبانان خدمات شهری این شهرداری حدود یک کیلو طلا به ارزش یک میلیارد ریال که زیر ۸۵ تن زباله دفن شده بود از سوی پاکبانان شهرداری کشف و تحویل صاحبان آن شد.
کد مطلب: 60188| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۲:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
کشف یک کیلو طلا زیر ۸۵ تن زباله!
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صلاح شریف سوری گفت: با تلاش پاکبانان خدمات شهری این شهرداری حدود یک کیلو طلا به ارزش یک میلیارد ریال که زیر ۸۵ تن زباله دفن شده بود از سوی پاکبانان شهرداری کشف و تحویل صاحبان آن شد.
 
وی افزود: یکی از شهروندان بوکانی جمعه با پیمانکار خدمات شهری شهرداری تماس می گیرد که مقداری طلا و جواهرات داخل کیسه پلاستیکی با زباله های منزل قاطی و توسط پاکبانان شهرداری به محل دفن زباله شهری منتقل شده است.
 
مسئول واحد خدمات شهری شهرداری بوکان تصریح داد: در پی این تماس تعداد ۶ نفر از پاکبانان و کارکنان واحد خدمات شهرداری به محل دفن زباله اعزام و جستجوی میدانی به مدت بیش از پنج ساعت ادامه می یابد که عاقبت طلاها پیدا شده و تحویل صاحبش می شود.
 
شریف سوری گفت: تمام ۶ نفر عوامل خدمات شهری با یک ماشین سنگین با همراهی خانواده صاحب طلا مشغول جستجو بودند که در نهایت تواسنتد با جابجا کردن ۸۵ تن زباله کیسه طلا را پیدا کنند.
 
وی ادامه داد: ارزش کیسه طلا بیش از یک میلیارد ریال بوده که تحویل صاحب آنها داده شد.
کلید واژه ها: حوادث طلا زباله بوکان
کد مطلب: 60188| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۲:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.