در راستای دستیابی به اهداف آسمان آبی زمین پاک انجام شد؛

آموزش تفکیک پسماند خشک در مبدا به بیش از 158 هزار خانوار منطقه 15

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: آموزش تفکیک پسماند خشک در مبدا به بیش از 158 هزار خانوار منطقه 15با هدف دستیابی به اهداف آسمان آبی زمین پاک طی سال 95 ارائه شد.
کد مطلب: 60216| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
 آموزش تفکیک پسماند خشک در مبدا به بیش از 158 هزار خانوار منطقه 15

به گزارش "فرازنیوز" ، شهردار منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: طی سال گذشته با اجرای طرح های جهادی توسط اداره مدیریت پسماند منطقه، آموزشهای لازم با محوریت تفکیک پسماند به صورت چهره به چهره همراه با توزیع بروشور و کتابچه آموزشی به مالکان و ساکنان بیش از 33 هزار واحد تجاری، 20هزار مرکز اداری و 177 واحد فرهنگی ارائه شد.


دکتر انجمنی افزود: در این راستا 400 کارگاه آموزشی با محوریت لزوم تفکیک پسماند در مبدا، شناسایی انواع پسماند و تقلیل و کم حجم کردن پسماند خشک در 21 سرای محلات منطقه برگزار و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.


شهردار منطقه در ادامه به برگزاری سه دوره آموزشی در 116 مسجد و دو دوره آموزشی در مدارس اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در این راستا همچنین به منظور نهادینه کردن فرهنگ تفکیک پسماند خشک بین کودکان و نونهالان 120 نمایش موزیکال همراه با برگزاری مسابقه و اهدای هدیه در سرای محلات منطقه اجرا شد.


دکتر انجمنی سپس با اشاره به توزیع چهار هزار مخزن تفکیک پسماند خشک یادآور شد: این مخازن  در پارکینگ بلوک های شهرک شاهد در ناحیه 3، شهرک امامت در ناحیه 7، شهرک بروجردی در ناحیه 3، شهرک نصر در ناحیه 2، شهرک بعثت در ناحیه 2 و فاز 2 خاورشهر مخازن تفکیک پسماند جانمایی و نصب شد.

کد مطلب: 60216| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.